Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Декабрь » 6 » ОТП Банк впровадив ще одну соціальну ініціативу – серію освітніх квестів для дітей

Размещение новостей компаний

ОТП Банк впровадив ще одну соціальну ініціативу – серію освітніх квестів для дітей

Распечатать: ОТП Банк впровадив ще одну соціальну ініціативу – серію освітніх квестів для дітей | Комментировать: ОТП Банк впровадив ще одну соціальну ініціативу – серію освітніх квестів для дітей
Сповідуючи концепцію соціально відповідального бізнесу і застосовуючи для її реалізації всі доступні форми і методи, трудовий колектив ОТП Банку розробив та впровадив чергову ініціативу, спрямовану на розвиток професійних навичок у дітей різного віку та соціального статусу – серію освітніх квестів.

Так, 27 листопада, в день проведення щорічної всеукраїнської благодійної акції «Щедрий вівторок», у стінах головного офісу ОТП Банку діти-сироти з Фастівського району в інтерактивному ігровому форматі ознайомилися з основними функціями банків, дізналися історію виникнення монет і купюр та вирішили кілька цікавих практичних задач.

З метою ознайомлення дітей різного віку та соціального статусу із професією банкіра та роллю і завданнями банків в економіці країни, освітні квести в ОТП Банку проводитимуться регулярно. І наступними, хто розбиратиметься у поняттях «кредит» і «депозит» і вирішуватиме практичні фінансові задачі вже найближчим часом, стануть діти співробітників ОТП Банку.

Відзначимо, що ОТП Банк має великий досвід в реалізації благодійних проектів різної спрямованості. Серед спільних соціальних ініціатив банку з Благодійним фондом «Благомай» - щорічний збір шкільного приладдя до Дня знань, збір коштів на оздоровлення дітей в літній період, передача комп'ютерної техніки для оснащення спеціалізованих дитячих установ, шкіл, дитячих будинків, організація екскурсій для вихованців підопічних дитячих будинків у відділення банку, проведення благодійних аукціонів «Благо творіння» з виставкою-продажем картин у відділеннях банку і т.ін. Спільно з благодійною організацією «СОС Дитячі Містечка Україна» реалізований проект «Кожна копійка дарує надію!», В рамках якого проведено збір коштів на користь програми соціального розвитку для дітей, позбавлених або під загрозою втрати батьківської опіки. Також, колектив ОТП Банку часто об'єднує зусилля і у допомозі вихованцям інших організацій. З останніх таких ініціатив - візит в школу-інтернат №5 ім. Я.П. Батюка для дітей з проблемами зору. У відповідь на озвучені найбільш гострі потреби установи спільними зусиллями колективу банку були закуплені рушники, іграшки та ласощі і передані дітям разом з теплотою і турботою.
___________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 61 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz