Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Май » 27 » ОТП Банк започаткував безвідсоткове кредитування на вікна ТМ VEKA за програмою IQ energy

Размещение новостей компаний

ОТП Банк започаткував безвідсоткове кредитування на вікна ТМ VEKA за програмою IQ energy

Распечатать: ОТП Банк започаткував безвідсоткове кредитування на вікна ТМ VEKA за програмою IQ energy | Комментировать: ОТП Банк започаткував безвідсоткове кредитування на вікна ТМ VEKA за програмою IQ energy
ОТП Банк в рамках співробітництва з програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy презентував унікальну пропозицію на віконному ринку — безвідсоткове кредитування на вікна ТМ VEKA з євро компенсацією. Про це йдеться в спільному повідомленні ОТП Банку та програми IQ energy.

Розстрочка надається на 3 місяці під 0,01% річних на суму до 50 тис. грн. При цьому, завдяки програмі IQ energy, при купівлі енергоефективних вікон ТМ VEKA клієнт має можливість отримати європейську компенсацію у розмірі 15% від вартості вікон. Компенсацію можна отримати на вартість вікон, супутніх товарів і монтажних робіт. Компенсація виплачується швидко, протягом 3-5 тижнів з моменту електронного підтвердження заявки.

Керівник програми IQ energy Оксана Булгакова: «Завдяки партнерам програма IQ energy продовжує пропонувати своїм клієнтам цікаві та вигідні пропозиції. Умови розстрочки надають можливість громадянам України обрати, встановити енергоефективні вікна та отримати компенсацію від ЄБРР за програмою IQ energy в євро без зайвих переплат».

Умови надання розстрочки в ОТП Банку на вікна ТМ VEKA за програмою IQ energy:

· Термін кредитування — 3 місяці.

· Сума кредиту — до 50 000 грн.

· Комісія єдиноразова — відсутня.

· Комісія щомісячна — відсутня.

· Річна відсоткова ставка за користування кредитом — 0,01%.

· Обмеження по віку позичальника: 21-69 років.

· СМС-сповіщення + довідка по кредиту – 250 грн (послуга, що сплачується клієнтом та надає можливість отримувати СМС сповіщення по кредиту та безкоштовні довідки щодо кредиту).

· Без довідки про доходи.

· Без страховки.

· Дострокове погашення кредиту без комісій.

· Валюта кредитування — гривня.

· Термін отримання рішення — 1 година!

Нагадаємо, що для отримання компенсації від ЄБРР за програмою IQ energy необхідно придбати енергоефективне обладнання в кредит через банк-партнер. В рамках програми компенсація виплачується в євро на окремий валютний рахунок клієнта за будь-яким типом кредиту від банку-партнера. Компенсація складає 15-20% від суми кредиту/інвестицій (максимально можлива сума компенсації — 3000 євро на 1 людину). Клієнт має можливість зняти готівку в євро ще до погашення кредиту в гривні.

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Строк дії програми – до 10.09.2020. Метою програми є підвищення енергоефективності української житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-50-57-17.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 534 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz