Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Ноябрь » 10 » ОТП Банк запровадив можливість здійснення платежів у Telegram

Размещение новостей компаний

ОТП Банк запровадив можливість здійснення платежів у Telegram

Распечатать: ОТП Банк запровадив можливість здійснення платежів у Telegram | Комментировать: ОТП Банк запровадив можливість здійснення платежів у Telegram
Невпинно адаптуючи фінансові послуги до поточних потреб клієнтів та впроваджуючи останні технічні розробки, ОТП Банк реалізував можливість здійснення платежів на базі Telegram-бота.

Відтепер @otpbank_bot не лише надаcть користувачам месенджера Telegram цілодобовий доступ зі свого мобільного пристрою до актуальної інформації щодо діючих готівкових та карткових курсів валют банку, поточних курсів валют НБУ, адрес відділень банку, банкоматів та партнерської мережі терміналів і новин та акцій, але й дозволить здійснювати платежі з карткового рахунку.

Даний функціонал реалізований спільно з партнером iPay на базі гаманця Masterpass, і наразі передбачає декілька функцій:

гаманець Masterpass;
поповнення свого мобільного телефону, який прив’язаний до акаунту в месенджері Telegram;
погашення заборгованості за споживчим кредитом.
«Для підвищення доступності та зручності користування банківськими послугами ми не лише постійно розширюємо канали обслуговування, але й активно нарощуємо їхні можливості. А в поєднанні з можливостями мобільних пристроїв, які вже давно стали невід’ємною частиною повсякденного життя сучасного українця, новий функціонал дедалі спростить та прискорить вирішення фінансових питань наших клієнтів», - зазначив Олег Клименко, начальник Управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Для початку користання новим функціоналом в месенджері Telegram, необхідно підключитися до чату з @otpbank_bot та обрати в головному меню сервіс «Платежі».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 170 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz