Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Сентябрь » 24 » ОТП Банк збільшив ліміт фінансування ТД «НОВААГРО» до 200 млн грн

Размещение новостей компаний

ОТП Банк збільшив ліміт фінансування ТД «НОВААГРО» до 200 млн грн

Распечатать: ОТП Банк збільшив ліміт фінансування ТД «НОВААГРО» до 200 млн грн | Комментировать: ОТП Банк збільшив ліміт фінансування ТД «НОВААГРО» до 200 млн грн
АТ «ОТП Банк» збільшив ліміт мультивалютної кредитної лінії ТОВ ТД «НОВААГРО» до 200 млн грн. Кошти будуть спрямовані на фінансування оборотного капіталу компанії, а саме на закупівлю с/г продукції в Україні з подальшим її експортом на міжнародні ринки.

«Успішний досвід співпраці з ОТП Банком дозволив нам збільшити ліміт фінансування зі 125 до 200 млн грн. Підписання даної угоди є найважливішим етапом для подальшого співробітництва з одним з лідерів фінансового ринку України. Нова угода відкриває для ТД «НОВААГРО» нові можливості і є додатковою підтримкою для реалізації наших планів», - коментує Максим Пилипенко, директор ТД «НОВААГРО».

Як зазначила Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк»: «Збільшення кредитної лінії ТД «НОВААГРО» є закономірним продовженням нашого партнерства. Ми високо цінуємо співпрацю з даною групою і готові сприяти її зростанню в рамках реалізації стратегії ОТП Банку по нарощуванню кредитування успішного українського середнього і великого бізнесу».
_________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 96 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz