Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Июнь » 7 » ОТП Банк знижує процентну ставку для клієнтів МСБ

Размещение новостей компаний

ОТП Банк знижує процентну ставку для клієнтів МСБ

Распечатать: ОТП Банк знижує процентну ставку для клієнтів МСБ | Комментировать: ОТП Банк знижує процентну ставку для клієнтів МСБ
З липня минулого року ОТП Банк успішно фінансує представників малого та середнього бізнесу в формі продукту «Welcome овердрафт». За цей час продукт зарекомендував себе на ринку і користується великим попитом. Більше тисячі нових та існуючих клієнтів подали заявки на продукт, велика частина з яких була задоволена.

Welcome овердрафт був розроблений для клієнтів з урахуванням їхніх основних вимог: бажання отримувати кредит «швидко» знайшло відображення в умові «гроші за 3 дні», «просто» - мінімум документів, «доступно» - без застави, без поруки. Наразі АТ «ОТП Банк» реагує на ситуацію на грошовому ринку і робить умови продукту ще більш привабливими, знижуючи вартість як для нових, так і для існуючих клієнтів.

Так, з 8 червня 2017 року процентна ставка за продуктом «Welcome овердрафт» буде знижена до 19,9% річних.

У рамках даної кредитної пропозиції національні компанії з чистим річним оборотом від 1,5 до 75 млн грн отримують можливість здійснювати оплату платіжних документів понад коштів на поточному рахунку в межах встановленого ліміту. При цьому, розмір ліміту визначається як обсягом щомісячної виручки, що надходить на рахунок, так і основними фінансовими показниками діяльності компанії. У міру збільшення надходжень на рахунок, а також в залежності від їх інтенсивності, ліміт може бути збільшений до 30% від щомісячних надходжень.

У числі основних переваг Welcome овердрафту:

∙ мінімальний пакет документів;

∙ швидке прийняття рішення – до 3 днів;

∙ простий і прозорий тариф: фіксована процентна ставка і щомісячна комісія за управління лімітом овердрафту;

∙ відсутність комісії за встановлення ліміту;

∙ відсутність вимоги застави і поруки власника;

∙ подання заявки на продукт через сайт банку.

«При розробці продукту ми аналізували проблеми, з якими стикаються наші клієнти при отриманні кредиту, і спробували максимально зняти їх. І зараз ми продовжуємо реагувати на зміни, постійно відстежуючи ситуацію на ринку. Серед трьох гравців, що пропонують подібний продукт на ринку, умови Welcome овердрафту від ОТП Банку є найвигіднішими», - зазначила Ольга Волкова, начальник управління продажів середнім і малим корпоративним клієнтам АТ «ОТП Банк».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 606 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz