Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Март » 11 » OTP Group підбиває підсумки 2016 року

Размещение новостей компаний

OTP Group підбиває підсумки 2016 року

Распечатать: OTP Group підбиває підсумки 2016 року | Комментировать: OTP Group підбиває підсумки 2016 року
За результатами 2016 року скоригований прибуток міжнародної фінансової групи OTP Group після оподаткування склав 201,2 млрд форинтів, що на 67% перевищує результат роком раніше. Бухгалтерський прибуток OTP Group за результатами 2016 року склав 202,5 млрд форинтів, значно перевершивши результат 2015 року (63,2 млрд форинтів).
Таке істотне збільшення прибутку в річному численні було досягнуте значною мірою завдяки поліпшенню результатів українського і російського дочірніх банків. Так, у 2016 році, після збиткової діяльності протягом останніх двох років, російський ОТП Банк зафіксував понад 20 млрд форинтів прибутку після оподаткування, а підсумковий прибуток українського ОТП Банку досягнув 10,2 млрд форинтів, що в річному обчисленні являє собою +35,6 млрд форинтів і +50,5 млрд форинтів відповідно.

На фоні незмінно домінуючих позицій у сукупному фінансовому результаті Групи материнського банку OTP Bank Plc. в Угорщині - 122,2 млрд форинтів і DSK Bank в Болгарії - 47,4 млрд форинтів, значно поліпшив показники дочірній банк в Хорватії, зафіксувавши 3,8 млрд форинтів прибутку після оподаткування. При цьому, в результаті збільшення відрахувань на покриття ризиків, дочірні банки Групи в Словаччині і Чорногорії зафіксували негативний фінансовий результат - 2,2 млрд форинтів і 1,8 млрд форинтів відповідно. Крім того, російський онлайн-банк Touch Bank в 2016 році залишався збитковим - негативний результат за підсумками року склав 5,9 млрд форинтів.

Загальний кредитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, збільшився на 3% - як у річному, так і у квартальному численні. При цьому, найбільш значну динаміку приросту кредитного портфеля продемонстрували дочірні банки в Україні та Болгарії - 5% і 4% відповідно.

Незважаючи на триваюче зниження процентних ставок, депозитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, за результатами 2016 року зріс на 6%.

У 2016 році Група зберегла стійкі позиції ліквідності та капіталізації. Наприкінці 2016 року валові резерви ліквідних активів Групи склали еквівалент 8,1 млрд євро. Консолідований коефіцієнт достатності базового капіталу першого рівня OTP Group відповідно до МСФЗ (Common Equity Tier 1) склав 13,5%, додавши 0.2 відсоткових пункти за квартал. Неконсолідований коефіцієнт достатності базового капіталу першого рівня (Common Equity Tier 1) OTP Bank Plc. на кінець 4-го кварталу 2016 року склав 24,8%.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 460 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz