Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июнь » 4 » ОТП Лізинг та Arcelor Mittal підписали лізингову угоду на фінансування 450 напіввагонів українського виробництва

Размещение новостей компаний

ОТП Лізинг та Arcelor Mittal підписали лізингову угоду на фінансування 450 напіввагонів українського виробництва

Распечатать: ОТП Лізинг та Arcelor Mittal підписали лізингову угоду на фінансування 450 напіввагонів українського виробництва | Комментировать: ОТП Лізинг та Arcelor Mittal підписали лізингову угоду на фінансування 450 напіввагонів українського виробництва
Компанія «ОТП Лізинг» та компанія Arcelor Mittal підписали лізингову угоду на поставку 450 напіввагонів виробництва українського заводу «Дніпровагонмаш» загальною вартістю близько 600 млн грн. Ця угода – найбільша за всю історію фінансування вагонів компанією ОТП Лізинг. Строк лізингу – 5 років. Напіввагони будуть передані клієнту до кінця липня 2018 року.

«Для нас це велика честь і велика радість. Ми дуже раді, що починаємо співпрацю із зіркою української економіки і світовою групою - Arcelor Mittal. Ми також раді, що частка активів, вироблених в Україні, в нашому портфелі почала різко зростати за рахунок роботи українських вагонобудівників. Впевнені, що це тільки початок», - зазначає Андрій Павлушин, генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг».

Андрій Мороз, начальник відділу зовнішньої логістики ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Цього року ми почали активно розширювати власний транспортний парк, закуповувати нові вагони для вантажоперевезень. Не секрет, що на ринку України спостерігається дефіцит піввагонів. Для перевезень 5 млн т нашої металопродукції і 2,5-3 млн т концентрату в рік компанії необхідно заповнити дисбаланс у забезпеченні вагонами. Залучення додаткового парку вагонів планується як на умовах лізингу, так і на умовах укладення довгострокових контрактів з логістичними компаніями. Зазначу також, що на залізницях України не вистачає не тільки вагонів, але і локомотивів. Наша компанія поряд з іншими великими вантажовідправниками України регулярно виступає з пропозицією про введення приватної локомотивної тяги для забезпечення власних перевезень на мережах «Укрзалізниці».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 137 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz