Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Ноябрь » 1 » ОТП Лізинг відновив фінансування вагонів

Размещение новостей компаний

ОТП Лізинг відновив фінансування вагонів

Распечатать: ОТП Лізинг відновив фінансування вагонів | Комментировать: ОТП Лізинг відновив фінансування вагонів
Компанія «ОТП Лізинг» відновила фінансування вагонів. Перша з 2013 року угода підписана з компанією «Лемтранс», яка збільшує парк рухомого складу на 172 нових піввагона українського виробництва. Вагони будуть надані за договором фінансового лізингу. Загальна сума угоди - понад 150 млн грн, строком на 5 років.

«Ми дуже раді, що відновили фінансування вагонів, і дуже пишаємося, що саме лідер ринку - компанія «Лемтранс», наш партнер у відновленні цього продукту», - відзначив Андрій Павлушин, генеральний директор компанії «ОТП Лізинг».

«Ми розглядаємо різні можливості залучення рухомого складу на ринку, — коментує Володимир Мезенцев, генеральний директор компанії «Лемтранс». — Нам імпонує, що «ОТП Лізинг» прагне вибудовувати відносини з клієнтами на правах рівноправного партнерства і на взаємовигідних умовах. Залучення такого надійного партнера, як компанія «ОТП Лізинг» - істотний внесок у реалізацію стратегії нашої компанії».

«Угода з компанією «Лемтранс» – це перша ластівка в рамках відновлення програми фінансування рухомого складу. Крім напіввагонів, програма включає фінансування зерновозів, що дуже актуально на сьогоднішній день», - додає Яніна Пономарьова, перший заступник генерального директора компанії «ОТП Лізинг».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 174 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz