Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Ноябрь » 5 » ОТП Лізинг збільшує парк вантажних автомобілів для одного з найбільших рітейлерів України - Fozzy Group

Размещение новостей компаний

ОТП Лізинг збільшує парк вантажних автомобілів для одного з найбільших рітейлерів України - Fozzy Group

Распечатать: ОТП Лізинг збільшує парк вантажних автомобілів для одного з найбільших рітейлерів України - Fozzy Group | Комментировать: ОТП Лізинг збільшує парк вантажних автомобілів для одного з найбільших рітейлерів України - Fozzy Group
У жовтні 2017 року розпочався новий проект фінансування ОТП Лізинг для Fozzy Group.

Перша партія буде складатися з 40 одиниць тягачів і напівпричепів c кузовами для глибокої заморозки відомих світових виробників Mercedes Benz і Schmitz Cargobull, загальною вартістю € 5,2 млн, які будуть використані для заміни наявних одиниць техніки в парку компанії ТОВ «Сільпо-Фуд» і, безумовно, для контролю дотримання температурних режимів при транспортуванні продукції. У 2018 році в планах Fozzy Group заміна близько 150 одиниць техніки, які будуть відповідати вимогам організованої системи внутрішньої логістики підприємства.

«Ми підписуємо, на наш погляд, дуже хорошу угоду на фінансування вантажівок для найбільшого рітейлера України - Fozzy Group, нашого клієнта з 2013 року. Термін фінансування - 5 років, що дозволить зробити наше співробітництво дійсно довгостроковим і вигідним. Фінансування вантажівок - один з пріоритетів нашої компанії, ми будемо і далі збільшувати їх частку в нашому портфелі», - Андрій Павлушин, генеральний директор ОТП Лізинг.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 209 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz