Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Январь » 10 » «ОТП Пенсія» - лідер рейтингу відкритості серед недержавних пенсійних фондів

Размещение новостей компаний

«ОТП Пенсія» - лідер рейтингу відкритості серед недержавних пенсійних фондів

Распечатать: «ОТП Пенсія» - лідер рейтингу відкритості серед недержавних пенсійних фондів | Комментировать: «ОТП Пенсія» - лідер рейтингу відкритості серед недержавних пенсійних фондів
Комітет підприємців ринку фінансових послуг та з питань соціальної відповідальності бізнесу при Торгово-промисловій палаті України склав рейтинг відкритості недержавних пенсійних фондів, в якому фонд «ОТП Пенсія» посів перше місце.

Рейтинг оцінив можливість отримання потенційним вкладником повної, актуальної та необхідної інформації про недержавний пенсійний фонд на підставі даних з офіційних і відкритих джерел. Досліджувалися тільки відкриті пенсійні фонди з активами не менш ніж 500 тис. грн.

«Ми вважаємо прозорість діяльності одним з найголовніших принципів своєї роботи. Це запорука надійності та довіри до фінансових інститутів, що особливо важливо для недержавних пенсійних фондів, адже вони несуть відповідальність за довгострокове збереження та примноження пенсійних коштів своїх клієнтів. Висока оцінка фонду «ОТП Пенсія» – заслужений результат нашої політики. Ми плануємо й надалі розширювати обсяг інформації, що надається клієнтам», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Діяльність недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія» передбачає залучення пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестування цих коштів з метою їхнього примноження і захисту від інфляції та здійснення пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку. Наразі «ОТП Пенсія» є одним з найбільших відкритих пенсійних фондів в Україні за обсягом активів – фонд керує майже 90 млн грн, які належать 29 400 особам.

Дізнатися більше про недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія» можна у відділеннях ОТП Банку по всій Україні

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 366 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz