Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июнь » 22 » OTP Tickets Travel Card отримала нагороду за найбільший безготівковий оборот на картку в Україні

Размещение новостей компаний

OTP Tickets Travel Card отримала нагороду за найбільший безготівковий оборот на картку в Україні

Распечатать: OTP Tickets Travel Card отримала нагороду за найбільший безготівковий оборот на картку в Україні | Комментировать: OTP Tickets Travel Card отримала нагороду за найбільший безготівковий оборот на картку в Україні
В рамках щорічного форуму платіжної системи Visa, присвяченого розвитку платежів в електронній комерції, організатори відзначили ко-бренд картку OTP Tickets Travel Card від ОТП Банку дипломом за найбільший безготівковий оборот на картку в Україні.

По суті це означає, що картка OTP Tickets Travel Card зарекомендувала себе як вигідне і зручне рішення для активних користувачів, які подорожують Україною та за кордон, цінують свій комфорт і тих, хто береже свій час і ресурси – адже її обирають свідомо і активно нею користуються!

Це й не дивно, адже ко-бренд картка OTP Tickets Travel Card є унікальною пропозицією, яка дозволяє комфортно розпоряджатися особистими фінансами, накопичуючи при цьому бонуси на купівлю авіаквитків будь-якої компанії, в тому числі, low-cost, автобусних, залізничних квитків, бронювання готелів, покупку квитків в театр, кіно або на концерт на сайті Tickets.UA.

«Дійсно, OTP Tickets Travel Card наші клієнти обирають свідомо, аби активно користуватися усіма перевагами, що вона відкриває. Адже подорожувати без OTP Tickets Travel Card – це справді втрачати гроші і можливості», - прокоментував нагороду Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

Нагадаємо, OTP Tickets Travel Card – це картка рівня Platinum з високим рівнем захисту (чіп і payWave), яка дозволяє її власникам комфортно розпоряджатися особистими фінансами, накопичуючи при цьому бонуси на придбання залізничних, авіа, автобусних квитків, бронювання готелів, покупку квитків в кіно, театр і на концерти на сайті Tickets.UA, а також користуватися привілеями преміальної картки VISA та додатковими сервісами.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: OTP Tickets Travel Card отримала нагороду за найбільший безготівковий оборот на картку в Україні
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 223 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz