Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медицина. Аптеки » 2018 » Май » 25 » Пацієнти відкривають в Києві перший медичний центр «100% життя»

Размещение новостей компаний

Пацієнти відкривають в Києві перший медичний центр «100% життя»

Распечатать: Пацієнти відкривають в Києві перший медичний центр «100% життя» | Комментировать: Пацієнти відкривають в Києві перший медичний центр «100% життя»
Найбільша пацієнтська організація, Всеукраїнська мережа ЛЖВ, напередодні Міжнародного дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, відкриває недержавний медичний центр, який є унікальним продуктом пацієнтської спільноти.

18 травня об 11:00 відбулось урочисте відкриття першого в Києві Медичного центру «100% життя»(вул. Межигірська 87-Б, біля головного офісу мережі).

Центр обслуговуватиме як пацієнтів загального потоку, так і пацієнтів з ВІЛ та представників груп ризику. Це простір 100% толерантності для всіх пацієнтів.

«Медичний центр "100% життя" – це унікальний продукт еволюції пацієнтскої спільноти, який забезпечить альтернативу в отриманні послуг, світові протоколи лікування, новітні препарати і, найголовніше, відсутність стигми та дискримінації по відношенню до всіх пацієнтів, незалежно від їх статусу. Нуль дискримінації і 100% толерантності – наша головна цінність», – говорить Дмитро Шерембей, голова Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

До послуг громадськості працюватимуть лікарі загальної практики сімейної медицини, інфекціоністи, невропатолог, нарколог, психіатр, дерматовенеролог, гінеколог та ін. У медичному центрі також функціонуватиме палата тимчасового перебування пацієнтів та маніпуляційний кабінет.

В рамках заходу відбулась перша екскурсія клінікою, під час якої кожен охочий зможе безкоштовно пройти тест на ВІЛ. В День відкриття центру гості матимуть можливість поспілкуватися з сімейним лікарем, інфекціоністом і соціальним працівником. Також до уваги буде представлена фото-виставка етапів створення клініки, де кожен зможе переглянути історію зародження центру. Медичні центри відкрито за фінансової підтримки Глобального фонду, Фонду Олени Пінчук та Expertise France 5% Initiative.


Довідка про епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні

За час епідемії з 1987 по 2017 рр. від СНІДу померло 45 074 українців. Основною ко-інфекцією та причиною смерті у хворих на СНІД залишається туберкульоз, який протягом першого кварталу 2018 року став причиною смерті у кожному другому випадку смерті від СНІДу.

Але протягом останніх років смертність населення від ВІЛ знизилася на 11% — 10,4 смертей на 100 тис. населення у 2016 р. проти 11,5 у 2013 році. За перший квартал 2018 року зареєстровано 767 випадків смерті від СНІДу проти 792 за відповідний період минулого року. Показники смертності від СНІДу становили 1,8 на 100 тис. населення проти 1,9.

За 3 місяці 2018 р. кількість вперше діагностованих випадків ВІЛ-інфекції в Україні зменшилась з 4 728 до 4 358, показник захворюваності у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшився на 7,2 % та склав 10,3 проти 11,1 на 100 тис. населення.

Станом на 1 квітня 2018 року, у закладах охорони здоров’я під медичним наглядом перебувало 143 766 ВІЛ-інфікованих громадян України, з них 45 019 хворих з діагнозом СНІД.

Станом на 1 квітня 2018 року 91 605 особи отримувало терапію, тоді як ще у 2009 році — 15 871 особи. Терапія дозволяє людям з ВІЛ жити.

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 139 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz