Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2017 » Июль » 2 » «Параллель» не постраждала в кібератаці: мережа працює в штатному режимі

Размещение новостей компаний

«Параллель» не постраждала в кібератаці: мережа працює в штатному режимі

Распечатать: «Параллель» не постраждала в кібератаці: мережа працює в штатному режимі | Комментировать: «Параллель» не постраждала в кібератаці: мережа працює в штатному режимі
Компанія «Параллель» не постраждала від кібератаки, якої зазнали інші паливні оператори і частина компаній, холдингів та організацій. Зараз мережа АЗС «Параллель» та її партнерів, міні-маркети, центри по роботі з корпоративними клієнтами, а також головний офіс компанії працюють в штатному режимі.

На всіх 60 АЗС, де «Параллель» реалізує своє паливо, у топливо, в стандартному режимі працюють безготівковий розрахунок і програми лояльності. Оптовий напрямок також працює без збоїв.

«Місяц тому після активізації вірусу WannaCry ми провели оновлення системного ПЗ, посилили заходи безпеки, в т.ч. провели роз'яснювальну роботу з персоналом. Можливо, ці заходи допомогли нам не стати об'єктами атаки вірусу-здирника. У день кібератаки ми швидко зорієнтувалися - розіслали попереджувальні листи нашим користувачам, відключилися від мережі Інтернет, а потім в штатному режимі провели зупинку серверного обладнання і роботу сервісів, а також вимкнули комп'ютери компанії. На даний момент наша ІТ-служба проводить моніторинг ситуації для попередження негативного впливу на ІТ-системи підприємства», - зазначив директор проектного департаменту компанії «Параллель» Євген Колосенко.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1301 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz