Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2017 » Сентябрь » 10 » «Параллель» підтримує спортсменів Запоріжжя

Размещение новостей компаний

«Параллель» підтримує спортсменів Запоріжжя

Распечатать: «Параллель» підтримує спортсменів Запоріжжя | Комментировать: «Параллель» підтримує спортсменів Запоріжжя
Компанія «Параллель» відзначила пам'ятною нагородою одного з переможців запорізького обласного конкурсу «Sport Star-2017». Масштабний захід відбувся в рамках щорічного святкування Дня фізичної культури і спорту за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації.

На церемонії нагородження кращих спортсменів, спортивних шкіл, тренерів та організацій зібралися кілька сотень людей. У рамках конкурсу «Sport star 2017» переможців визначили в 14-ти номінаціях за результатами виступів у міжнародних змаганнях в 2016-2017 роках.

«Параллель» відзначила досягнення спортсменки Анни Зарицької, яка стала переможцем номінації «Прорив року». Заслуги Анни незаперечні - вона є капітаном збірної України з баскетболу, заслуженим майстром спорту зі стрітболу, срібною призеркою чемпіонату світу 2016 року і бронзовою призеркою чемпіонату світу 2017 року.

«Наша компанія неодноразово брала участь в проектах, що популяризують здоровий спосіб життя, захоплення спортом та фізичною культурою. Ми були дуже раді підтримати й запорізьких спортсменів, особливо таку сильну і амбітну дівчину, як Анна Зарицька. Саме такі люди формують майбутнє українського спорту. Але також ми розвиваємо спортивний напрямок й серед співробітників компанії. Наприклад, в цьому році ми вперше провели турнір з міні-футболу серед співробітників «Параллелі», - зазначила після церемонії нагородження Наталя Нікешина, директор департаменту з маркетингу компанії «Параллель».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Параллель» підтримує спортсменів Запоріжжя
Увеличить: «Параллель» підтримує спортсменів Запоріжжя
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 530 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz