Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2019 » Август » 5 » «Параллель» продовжує підтримку автоспорту в Маріуполі

Размещение новостей компаний

«Параллель» продовжує підтримку автоспорту в Маріуполі

Распечатать: «Параллель» продовжує підтримку автоспорту в Маріуполі | Комментировать: «Параллель» продовжує підтримку автоспорту в Маріуполі
27 липня 2019 року на Старому Аеродромі Маріуполя відбулось одразу два автоспортивних заходи: Чемпіонат Української Drag Racing Федерації та Чемпіонат Донецької області з Drag Racing 2019. Компанія «Параллель» нагородила кращих пілотів в класі MONO PRO.

Для участі в кваліфікаційних заїздах зібрались водії з різних областей України.

Після напруженої та азартної боротьби Чемпіонату Донецької області пальне в подарунок від «Параллели» отримали призери в класі MONO PRO: перше місце посів Ловга Ігор, на другому опинився Чупахін Олександр, а третє – у Каменського Євгена.

«Наша компанія вже четвертий рік поспіль підтримує Чемпіонат Донецької області з Drag Racing 2019. І хотілось би зазначити, що за цей період географія учасників помітно розширилась, – розповіла Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель». – Радує, що з кожним роком захід приваблює все більше глядачів, бо рівень змагань та пілотів зростає, а це означає, що більше драйву та азарту стає на трасі для перегонів».
_____________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Параллель» продовжує підтримку автоспорту в Маріуполі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 89 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz