Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Февраль » 4 » «Параллель» сплатила близько 660 млн грн. податків до бюджету України

Размещение новостей компаний

«Параллель» сплатила близько 660 млн грн. податків до бюджету України

Распечатать: «Параллель» сплатила близько 660 млн грн. податків до бюджету України | Комментировать: «Параллель» сплатила близько 660 млн грн. податків до бюджету України
Компанія «Параллель» за підсумками роботи в 2017 році перерахувала 659,8 млн грн. податків та зборів до бюджетів різних рівнів. З них до державного бюджету «Параллель» направила 634,5 млн грн., а місцеві бюджети поповнилися на 25,3 млн грн.

Основну суму платежів (91,8%) до держбюджету склали податки на імпортні поставки палива: акцизний збір в розмірі 333,5 млн грн. та податок на додану вартість (ПДВ) в розмірі 248,8 млн грн., що були перераховані при митному оформленні нафтопродуктів.

«Навіть незважаючи на те, що наша компанія вже четвертий рік веде свій бізнес в кризових умовах, ми завжди виконуємо свої соціальні зобов'язання - виплачуємо заробітну плату нашим співробітникам, своєчасно здійснюємо податкові відрахування до бюджетів усіх рівнів», - підкреслив Христо Іванчев, генеральний директор компанії «Параллель».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 254 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz