Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Апрель » 21 » «Параллель» запустила проект онлайн-страхування автомобілів

Размещение новостей компаний

«Параллель» запустила проект онлайн-страхування автомобілів

Распечатать: «Параллель» запустила проект онлайн-страхування автомобілів | Комментировать: «Параллель» запустила проект онлайн-страхування автомобілів
Компанія «Параллель» та страхова компанія ВУСО запустили спільний проект з продажу обов'язкових полісів ОСЦПВ («Автоцивілка»). Тепер кожен автомобіліст зможе оформити страховку в онлайн режимі на офіційному сайті нафтотрейдера.

Для того, щоб оформити поліс обов'язкового страхування автотранспорту цивільної відповідальності (ОСЦПВ), потрібно розрахувати його вартість, заповнити анкету та провести оплату. Поліс буде доставлений клієнту в зручний для нього час і місце через 24 години після здійснення замовлення.

Як відзначають в компанії, у додаткового сервісу є кілька переваг:
 Бонуси на паливо. Нарахування бонусів відбувається на картку лояльності КартБланш в розмірі еквівалентному 10 літрів бензину А-95 або дизельного палива.
 Подарунок – сервіс технічної допомоги в дорозі. Для клієнтів, які придбали до полісу ОСЦПВ додатковий страховий поліс цивільної відповідальності.
 Безкоштовна доставка страхового полісу ОСЦПВ по всій території України, крім АР Крим і територій, де проходять військові дії.
 Пряме врегулювання – отримання виплат по ОСЦПВ безпосередньо у страховій компанії «ВУСО».

«Наша турбота про клієнтів полягає не тільки у забезпеченні їх якісним паливом та хорошим сервісом. Не менш важлива для нас й безпека наших клієнтів. Саме тому ми спільно з СК ВУСО запустили нову сервісну послугу, яка заощадить час для водіїв та збереже їх життя та здоров'я», - підкреслила Олена Хілієнко, генеральний директор компанії «Параллель».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Параллель» запустила проект онлайн-страхування автомобілів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 415 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz