Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Июнь » 7 » ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» визнано найбільш сумлінним платником податків

Размещение новостей компаний

ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» визнано найбільш сумлінним платником податків

Распечатать: ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» визнано найбільш сумлінним платником податків | Комментировать: ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» визнано найбільш сумлінним платником податків
У квітні в рамках V Міжнародного форуму «AGROPORT West Lviv-2017» ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» стала переможцем у номінації «Сумлінний платник податків».

За офіційними підрахункам у 2016 році ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» сплатила до державного та місцевого бюджетів Львівського регіону 104 млн. грн. податку на прибуток. Загальна сума сплачених податків і зборів підприємством у 2016 році склала 499,9 млн. грн. Підприємство офіційно визнано найбільшим платником податку на прибуток у Львівському регіоні. Нагороду переможцю в номінації вручив Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Висока якість продукції разом із прозорою економікою роблять «Світоч» незмінно провідним підприємством у своїй галузі. Такий підхід є дуже важливим на шляху до розвитку стабільної економіки та вирішення важливих соціальних питань. Результати AGROPORT Awards Lviv 2017 підтвердили, що Nestlé дбає не лише про якість продукції, але і про розвиток громад, в яких присутнє виробництво компанії.

V Міжнародний форум «AGROPORT West Lviv-2017» пройшов 27-29 квітня за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. У заході взяли участь делегації з 17 країн, більше ніж 200 компаній і понад 70 українських та закордонних експертів.

У рамках проведення форуму також відбулось нагородження кращих підприємств та організацій, які працюють у Львівському регіоні, - AGROPORT Awards Lviv 2017. Спеціальним знаком і грамотами були нагороджені керівники підприємств у десяти номінаціях.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 446 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz