Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Июнь » 6 » Переможець «Чілдрен Кінофест–2018» отримав 20 000 грн від ОТП Банку

Размещение новостей компаний

Переможець «Чілдрен Кінофест–2018» отримав 20 000 грн від ОТП Банку

Распечатать: Переможець «Чілдрен Кінофест–2018» отримав 20 000 грн від ОТП Банку | Комментировать: Переможець «Чілдрен Кінофест–2018» отримав 20 000 грн від ОТП Банку
З червня відбулося нагородження переможця національного конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми від 7 до 14 років, що проводився в рамках п'ятого щорічного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Звання Найкращого українського дитячого фільму року та нагороду у розмірі 20 000 грн від генерального партнера конкурсу АТ «ОТП БАНК» отримала робота «Качка на ім'я Бабіліна» 12-річної Надії Бабаніної з Дніпра.

Організатори отримали понад 150 заявок з усієї України, серед яких обрали 10 фіналістів – їх роботи показали 2 червня в усіх містах проведення фестивалю. Юних режисерів було запрошено до Києва, де вони особисто представили фільми на великому екрані кінотеатру «Київська Русь». Переможця визначило професійне журі у складі режисера Юрія Ковальова, який став призером цьогорічного «Чілдрен Кінофесту», режисерки та сценаристки Марисі Нікітюк та акторки Дар'ї Плахтій.

П'ятий щорічний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», що проводився за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, Французького інституту в Україні, Британської ради в Україні, Goethe-Institut в Україні, Посольства Угорщини в Україні, з 25 травня по 3 червня у 22 містах України, зібрав на виключно безкоштовні покази понад 42 тисячі глядачів у 22 містах країни.

Частина квитків на покази була передана юним глядачам із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

У 2019 році «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 31 травня по 9 червня.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 54 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz