Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июль » 9 » Перераховуйте іноземну валюту за кордон на підставі e-ліцензій!

Размещение новостей компаний

Перераховуйте іноземну валюту за кордон на підставі e-ліцензій!

Распечатать: Перераховуйте іноземну валюту за кордон на підставі e-ліцензій! | Комментировать: Перераховуйте іноземну валюту за кордон на підставі e-ліцензій!
Нагадуємо про можливість скористатися послугою оформлення індивідуальних електронних ліцензій для здійснення валютних операцій.

Фізична особа на підставі індивідуальної електронної має право на перерахування іноземної валюти за кордон на загальну суму до 50 000 доларів США (в еквіваленті) протягом одного календарного року.

КРИСТАЛБАНК пропонує найкоротші терміни оформлення e-ліцензії – ліше від 1 дня!

Індивідуальна електронна ліцензія використовується для здійснення наступних видів валютних операцій: з розміщення коштів на власних рахунках за межами України; для інвестицій за кордон; з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 152 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz