Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2017 » Июль » 14 » Петро Чернишов, Київстар: «Україні потрібен 4G, технологічна нейтральність та інновації»

Размещение новостей компаний

Петро Чернишов, Київстар: «Україні потрібен 4G, технологічна нейтральність та інновації»

Распечатать: Петро Чернишов, Київстар: «Україні потрібен 4G, технологічна нейтральність та інновації» | Комментировать: Петро Чернишов, Київстар: «Україні потрібен 4G, технологічна нейтральність та інновації»
Київстар підтримав Digital Ukraine Forum – майданчик для ефективного діалогу бізнесу та влади. Подія відбулася сьогодні в столиці за участі Степана Кубіва та Дмитра Шимківа

Digital Ukraine Forum 2017 був присвячений обговоренню подальшого плану дій щодо перетворення України на сучасну цифрову державу. На заході були присутні Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, президент Київстар Петро Чернишов та інші представники влади, бізнесу та громадських організацій. На заході обговорили питання тендеру на впровадження 4G – плани влади та готовність мобільних операторів впроваджувати нові технології; зарубіжний досвід впровадження інновацій; мобільні фінансові послуги – як конкретний крок переходу до цифрового майбутнього.

«Нам, як великій інноваційній компанії, важливо, що представники різних гілок влади залучені у вирішення питань цифровізації України та налаштовані на діалог з експертами та бізнесом, - говорить Петро Чернишов, президент Київстар. – Я радий, що наша сьогоднішня зустріч була продуктивною: ми почули позицію держави щодо тендеру на 4G та змогли озвучити свою готовність з запуску інноваційних технологій».

Окрім 4G та питань інфраструктури на заході також обговорювали інновації на ринку мобільних платежів. Нагадаємо, що 05.07.2017 року Кабінет Міністрів України дозволив повертати клієнтам кошти з рахунків мобільних операторів з метою подальшого їх використання для проведення платежів. Це рішення дає «зелене світло» розвитку послуг мобільної фінансової комерції, коли мобільний рахунок абонента може функціонувати як «електронний гаманець».
«Запуск« електронних гаманців », за допомогою яких абоненти Київстар зможуть здійснювати грошові перекази і платежі за різні товари і послуги - питання найближчого часу, - вважає Тарас Горкун, начальник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар. – Ми робимо все, щоб нашим абонентам було зручно!»

Що цікаво, серед абонентів Київстар попит на послуги мобільної фінансової комерції зростає. Так, за період 2015 - 2016 роки, кількість користувачів сервісу «Мобільні гроші», зросла більш ніж в два рази: з 650 тисяч до 1,5 млн. Тільки за 2016 рік користувачі здійснили понад 2,5 млн транзакцій. Доречі, за даними НБУ майже 70% платежів проводиться за готівковий розрахунок, тож ринку вкрай потрібен ще один спосіб безготівкових розрахунків, - вважають експерти Київстар.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 502 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz