Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2016 » Ноябрь » 30 » PFG Ukraine виділила 137 000 грн для хоспісу Святої Єлени

Размещение новостей компаний

PFG Ukraine виділила 137 000 грн для хоспісу Святої Єлени

Распечатать: PFG Ukraine виділила 137 000 грн для хоспісу Святої Єлени | Комментировать: PFG Ukraine виділила 137 000 грн для хоспісу Святої Єлени
Київ, 29 листопада 2016 року – Porsche Finance Group Ukraine надала хоспісу Святої Єлени в місті Коростень Житомирської області благодійну допомогу в розмірі 137 000 грн. Ці кошти підуть на фінансування медико-соціальної допомоги онкологічно хворим, які перебувають у хоспісі.

На жаль, сьогодні частина невиліковно хворих людей позбавлена належного медичного догляду й турботи з боку близьких. У таких випадках хоспіси дають їм можливість гідно провести останній період свого життя. Наразі хоспіс Святої Єлени у місті Коростень надає сестринську допомогу для 25 пацієнтів у такий важкий для них час. Крім того, установа є домівкою для більшості з цих людей, адже вони не мають родин. За 19 років існування хоспіс надав паліативну підтримку для понад 1000 пацієнтів, позбавлених надії на одужання.

«Як соціально відповідальна компанія PFG Ukraine розуміє важливість проблеми паліативної допомоги в нашому суспільстві. У скрутний час, за відсутності державного фінансування, ми хочемо підтримати працівників хоспісу Святої Єлени та закликаємо інші компанії також долучитися до допомоги. Адже хоспіс забезпечує невиліковно хворих турботою, надає їм медичну та психологічну допомогу, якої вони дуже потребують», – зазначив Андреас Целлер, директор Porsche Finance Group Ukraine.

Porsche Finance Group Ukraine уже вдруге підтримала хоспіс Святої Єлени. У 2014 році компанія виділила кошти на ремонтні роботи та покращення умов життя пацієнтів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1366 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz