Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2017 » Октябрь » 30 » PHARMATechExpo - Итоги

Размещение новостей компаний

PHARMATechExpo - Итоги

Распечатать: PHARMATechExpo - Итоги | Комментировать: PHARMATechExpo - Итоги
Цифри і факти VIII Міжнародної виставки обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo

2 530 м² виставкової площі
126 компаній-учасників з України, Італії, Чехії, Швейцарії, Німеччини, Латвії, США, Південної Кореї
2120 зареєстрованих фахівців з усіх регіонів України та зарубіжжя
7 науково-практичних заходів

Організатор – Компанія LMT

За підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, ДП «Державний експертний центр МОЗ України».
Партнери: Bütler & Partner, Михаил Курако, HARKE Pharma GmbH, ШимЮкрейн, Алсі ЛТД, МіксЛаб, АЛТ Україна Лтд, Укроргсинтез, ЕСМ УКРАЇНА, СОК ТРЕЙД, NETZSCH, Nabertherm, Waters Corporation, VWR, Аналітек, Analytik Jena, МАКРОЛАБ, Cole-Parmer.
За сприяння: ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», Асоціації «Виробники ліків України», Асоціації представників міжнародних фармацевтичних виробників України AIPM Ukraine.
Генеральний інформаційний партнер: Журнал «Фармацевтическая отрасль».

З 17 по 19 жовтня 2017 року ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б) відбулася єдина в Україні VIII Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo. Цей унікальний захід об'єднує експозиційну частину і насичену актуальну ділову програму, дозволяє налагодити співпрацю і сприяє впровадженню нового обладнання і технологій в фармацевтичне виробництво.

У цьому важливому галузевому заході світу інноваційних технологій взяли участь провідні європейські компанії і вітчизняні виробники, які представили послуги, обладнання та технології всесвітньо відомих торгових марок для фармацевтичної промисловості.

В експозиції було представлено виробниче і невиробниче обладнання, технології «чистих приміщень», лабораторно-аналітичне обладнання, комплексні рішення для фармацевтичних підприємств, технології для виробництва косметичної продукції, сировина та інгредієнти, технології та обладнання для водопостачання, водопідготовки і очищення стічних вод, послуги для компаній фармацевтичної індустрії, послуги з навчання персоналу.

Презентували своє обладнання, товари та послуги такі компанії зі світовим ім'ям: IMCoPharma a.s., COMECER S.p.A., M.A.R. Macchine Automatiche Riempitrici S.p.A., Project Engineering + Consulting AG, ОМАГ С.Р.Л., MediBalt, Rommelag AG, ECI PACKAGING LTD і багато інших.

На стендах фахівці змогли ознайомитися з продукцією таких торгових марок як: Favea, Fareva, KINEMATICA AG, Russell Finex, LBBohle, Korsch AG, Optima Pharma, NETZSCH Vakumix, Perfect Pack, Pharmacoat, Metolose, HPMC phtalate, AQOAT, L-HPC, PVP, Gohsenol, Italvacuum, Profi System, Steriline, RomacoMacofar, CMP, IWT і багатьох інших.

Невід'ємною частиною PHARMATechExpo є науково-практична програма «Дні фармацевтичної промисловості», яка відображає тенденції розвитку фармацевтичної галузі.

У цьому році, в рамках програми ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» провів конференцію «Державна Фармакопея України. Фармакопейні аспекти стандартизації та якості лікарських засобів». Захід був присвячений питанням розробки Додатку 2 до ДФУ другого видання (ДФУ 2.2), ознайомленню слухачів з підходами до розробки текстів фармакопеї за науковими напрямами, питань узгодження фармакопейних термінів, метрологічного забезпечення результатів випробувань.

Особливу увагу виробників і дистриб'юторів фармацевтичного обладнання, допоміжних речовин і АФІ привернула Міжнародна конференція «Індустрія 4.0: Тенденції в області фармацевтичного виробництва, технологій і упаковки», організаторами якої виступила редакція журналу «Фармацевтическая отрасль» та інтернет-каталог з фармобладнання.

Для директорів з якості, керівників і провідних фахівців відділів управління (забезпечення) і контролю якості, завідувачів складами та інших фахівців, які здійснюють або планують здійснювати господарську діяльність з виробництва, імпорту лікарських засобів, оптової торгівлі лікарськими засобами ТОВ «УКРМЕДСЕРТ» провів семінар «Ефективна і результативна Фармацевтична система якості як чинник стратегії успішного бізнесу».

Основні тенденції використання рекомбінантних білків в лабораторній діагностиці, технології їх отримання, а також перспективи, суперечливі питання і особливості використання генетично модифікованих організмів були розглянуті в ході роботи семінару «Рекомбінантні білки. Практичне застосування в медицині і лабораторній діагностиці». Організатор - компанія «Стандарти Технології Розвиток».

Крім цього, в рамках науково-практичної програми для фахівців із стандартизації та метрології відбувся семінар «Законодавчі та організаційні засади про метрологічну діяльність: теорія і практика», організований ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ».

ГС «Українська асоціація досконалості і якості» провела семінар «Як зберегти і підвищити конкурентоспроможність організації в умовах глобального насиченого ринку».

Нове законодавство, тренди розвитку перевірки кваліфікації у світі, валідація методів та інші питання обговорювалися на семінарі «Міжлабораторні порівняння - основний метод підтвердження технічної компетентності лабораторій», організований УКЦ «Євроакадемія».

Необхідно відзначити, що в цьому році суттєво зріс якісний і кількісний склад відвідувачів виставки. Професійна аудиторія відвідувачів склала 2120 фахівців з усіх регіонів України та зарубіжжя, серед яких керівники підприємств та їх заступники, головні інженери, головні механіки, завідувачі матеріально-технічним забезпеченням, головні технологи, завідувачі лабораторіями, фахівці з якості таких відомих в Україні та за кордоном підприємств, як «Фармак», ФФ «Дарниця», НВЦ «Борщагівський ХФЗ», «Київський вітамінний завод», Корпорація «Артеріум», «Дослідний завод «ДНЦЛЗ», «Фітофарм», «Інфузія», «Індар», НПК «Інтерфармбіотек», «Інтерхім», «Фармастарт», «Фармекс Груп», АТ «Лекхім-Харків», «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК», «Юрія-Фарм», ФК «Здоров'я» та багато інших.

Оргкомітет дякує партнерам, учасникам, відвідувачам, інформаційним партнерам і запрошує взяти участь і відвідати IX Міжнародну виставку обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo!

Детальна інформація:
Тел./Факс: +380 (44) 206-10-19
marketing@pharmatechexpo.com.ua

WWW.PHARMATECHEXPO.COM.UA

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: PHARMATechExpo - Итоги
Увеличить: PHARMATechExpo - Итоги Увеличить: PHARMATechExpo - Итоги
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 299 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz