Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Продукты питания и напитки » 2019 » Июль » 17 » Підсумки опитування українських споживачів меду

Размещение новостей компаний

Підсумки опитування українських споживачів меду

Распечатать: Підсумки опитування українських споживачів меду | Комментировать: Підсумки опитування українських споживачів меду
З метою вивчення ситуації на ринку та розуміння побажань українських споживачів, в квітні-червнч 2019 р. ТМ «Знатний Мед» було проведено телефонне опитування споживачів меду. Підсумки опитування були озвучені під час інтерв’ю у прес-студії «Сегодня» 4 липня 2019 р.

В опитування взяли участь 162 респонденти з Києва (60% опитаних) та інших міст України (40% опитаний). Що стосується місця проживання, статі та віку, то портрет респондентів наступний – 76% - мешканці міст, 19% - передмістя, 5% - селище міського типу (смт), жінки – 51%, чоловіки – 49%, вік – 26-45 років – 57%, старші за 46 років – 25%, до 25 років – 18%.

За підсумками опитування, більшість респондентів споживають мед у холодну пору року (53%), протягом всього року мед споживають 25%, а час від часу протягом року (тобто, у різні сезони) – 22% опитаних.

«Підсумки опитування підтвердили, що в Україні споживачі сприймають мед, скоріше як лікувально-профілактичний засіб, ніж десерт. При цьому, варто нагадати, що для отримання максимальноїкористі для організму, натуральний мед треба споживати регулярно, незалежно від пори року. Добова норма споживання меду для дорослих складає 1-2 столові ложки щодня», - відзначив Валерій Курейко, представник ТМ «Знатний Мед».

Що стосується основних критеріїв вибору меду під час покупки, на першому місці була названа ціна (39%), на другому – певний конкретний вид меду (32%). Для 21% опитаних важливим є асортимент (наявність різних видів меду), і 8% відзначили органолептичні характеристики (смак, колір, консистенція, тощо).
Варто зазначити, що під час відповіді на це запитання респонденти могли обрати тільки 1 критерій із запропонованих варіантів. Тобто, той факт, що органоліптичні властивості меду на 4 місці, не означає, що вони не є важливими, просто інші критерії виявились більш важливими, на думку респондентів. В цілому ж, всі названі критерії є важливими під час вибору та покупки меду.

За місцем покупки, аудиторія опитаних споживачів розділилась наступним чином: 32% купують мед у знайомих пасічників, 28% - на базарах (на ринках), 23% - в Інтернеті і 17% - в роздрібній мережі (в магазинах).

Підсумки опитування також показали, що спостерігається тенденція збільшення кількості споживачв, які купують мед в Інтернеті (у порівнянні із минулим роком, їх кількість збільшилась на 6%), в той час як придбання меду у таких каналах продажів як ринки і роздрібні мережі поступово зменшується.

-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 88 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz