Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Апрель » 9 » Підсумки роботи Ін Тайм в 1 кварталі 2018 року

Размещение новостей компаний

Підсумки роботи Ін Тайм в 1 кварталі 2018 року

Распечатать: Підсумки роботи Ін Тайм в 1 кварталі 2018 року | Комментировать: Підсумки роботи Ін Тайм в 1 кварталі 2018 року
За перші три місяці 2018 року мережа «Ін Тайм» поповнилася 20 новими відділами та сьогодні нараховує 651 відділення. Особливо важливим є відкриття відділень в населених пунктах, де раніше компанія не була представлена – Авдіївка (Донецька обл.), Нерубайське (Одеська обл.), Буринь (Сумська обл.), Буки (Черкаська обл.).

У березні було внесено зміни до деяких тарифів компанії на послуги доставки по Україні. Відзначимо, що тарифи на доставку відправлень до 31 кг залишаються незмінними та одними із найбільш привабливих на ринку. Крім цього, сервіс доставки для інтернет-магазинів ZRUCHNA ввів нові спрощені тарифи на адресну доставку з інтернет-магазинів. Завдяки цьому розрахувати вартість послуг стало набагато простіше. В оновлених тарифах легко зорієнтуватися, адже вони залежать лише від двох параметрів: фактичної ваги та найдовшої сторони відправлення.

В компанії продовжується активна робота з розвитку IT-інфраструктури, а саме: вдосконалення сайту, мобільного додатку, особистого кабінету та API. Так, на початку року обновлено особистий кабінет на сайті. В новій версії представлено більш оперативний онлайн трекінг, доступно управління доставкою, зокрема переадресацію, з’явилась можливість онлайн оплати оформлених декларацій та простого способу відправлення та отримання посилок, включаючи SMS-ідентифікацію для отримання посилок без документів.

Також були кардинально оновлені мобільні додатки для пристроїв на базі iOS та Android. Тепер за допомогою мобільного додатку «Ін Тайм» можна швидко та зручно відслідкувати посилку, розрахувати вартість доставки відправлення, викликати кур'єра та знайти найближче відділення чи поштомат.

На виставці «Франчайзинг 2018», що проходила 20-22 лютого в столичній «КиївЕкспоПлазі», компанія презентувала свій франчайзинговий пакет. Стенд «Ін Тайм» викликав живий інтерес серед діючих та потенційних партнерів, продемонстрував переваги співпраці з надійною компанією.

Невід'ємною частиною соціальної політики компанії «Ін Тайм» є благодійна діяльність, спрямована на надання допомоги тим, хто більше всього її потребує. За 1-й квартал цього року компанія забезпечила безоплатне відправлення 13,5 тон вантажів в благодійних цілях.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 209 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz