Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Октябрь » 25 » Підвищено рейтинг облігацій VAB Лізинг

Размещение новостей компаний

Підвищено рейтинг облігацій VAB Лізинг

Распечатать: Підвищено рейтинг облігацій VAB Лізинг | Комментировать: Підвищено рейтинг облігацій VAB Лізинг
17 жовтня 2018 року на засіданні рейтингового комітету РА «Експерт-Рейтинг» було прийнято рішення підвищити рейтинг облігаційного випуску Компанії VAB Лізинг (код ЄДРПОУ 33880354) до рівня uaBBB+ за національною шкалою.

Окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB+ характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Агентство підвищило кредитний рейтинг після аналізу фінансової звітності VAB Лізинг за перше півріччя 2018 року, а також особливою і регулярної інформації Компанії як емітента цінних паперів.

Ділова активність VAB Лізинг в аналізованому періоді збільшилася. Так, чистий дохід від реалізації за перше півріччя 2018 року склав 156,59 млн. грн., що на 30,80% більше, ніж за той же період 2017 року. При цьому, фінансовий результат від операційної діяльності Компанії зріс на 44,90% до 19,87 млн. грн.

Станом на кінець другого кварталу 2018 року загальна вартість договорів лізингу зросла на 22,76%. Агентство інформує, що 08 жовтня 2018 року VAB Лізинг здійснила виплату чергового купону за облігаціями в повному обсязі.

Проаналізувавши дані фінансової та управлінської звітності за перше півріччя 2018 року, надані Компанією VAB Лізинг, Агентство відзначає: збільшення ділової активності, зростання фінансових результатів, а також хорошу диверсифікацію портфеля активів Компанії.
____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Підвищено рейтинг облігацій VAB Лізинг
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 94 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz