Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Август » 11 » Почався попередній продаж побившого світовий рекорд процесора AMD Ryzen ™ Threadripper ™ другого покоління

Размещение новостей компаний

Почався попередній продаж побившого світовий рекорд процесора AMD Ryzen ™ Threadripper ™ другого покоління

Распечатать: Почався попередній продаж побившого світовий рекорд процесора AMD Ryzen ™ Threadripper ™ другого покоління | Комментировать: Почався попередній продаж побившого світовий рекорд процесора AMD Ryzen ™ Threadripper ™ другого покоління
Компанія AMD оголосила про те, що давно очікуваний флагманський процесор для настільних комп'ютерів AMD Ryzen Threadripper 2990WX другого покоління став доступний для попереднього замовлення у більш ніж 80 онлайн-ритейлерів і системних інтеграторів у всьому світі. Встановивши новий рекорд за результатами тесту продуктивності багатопотокових ЦП Cinebench R15 у категорії односокетних процесорів для настільних комп'ютерів, 32-ядерний 64-потоковий процесор другого покоління AMD Ryzen Threadripper 2990WX був розроблений для професійних творців контенту, розробників і ПК-ентузіастів.

Нова лінійка процесорів Threadripper другого покоління включає в себе чотири моделі, які надійдуть на ринок у 2018 році. Всі моделі побудовані з використанням 12нм архітектури Zen +. У той час як лінійка процесорів Ryzen розрахована на масовий ринок, процесори Threadripper другого покоління розроблені для задоволення потреб розробників і геймерів:

Початок продажів:

Онлайн-рітейлери у всьому світі готові приймати попередні замовлення на 32-ядерний 64-потоковий процесор Ryzen Threadripper 2990WX, починаючи з понеділка 6 серпня 2018 року. Повний список рітейлерів-учасників і інформація про початок продажів доступні на www.AMD.com. Очікується, що 16-ядерний 32-потоковий процесор AMD Ryzen Threadripper 2950X вийде на ринок 31 серпня 2018 року, а запуск моделей AMD Ryzen Threadripper 2970WX і 2920X запланований на жовтень 2018.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Почався попередній продаж побившого світовий рекорд процесора AMD Ryzen ™ Threadripper ™ другого покоління
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 124 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz