Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Декабрь » 21 » Починаючи з 2 червня 2019 року, SilkAir - дочірня авіакомпанія Singapore Airlines, почне виконувати щоденні рейси в Кернс, Австралія.

Размещение новостей компаний

Починаючи з 2 червня 2019 року, SilkAir - дочірня авіакомпанія Singapore Airlines, почне виконувати щоденні рейси в Кернс, Австралія.

Распечатать: Починаючи з 2 червня 2019 року, SilkAir - дочірня авіакомпанія Singapore Airlines, почне виконувати щоденні рейси в Кернс, Австралія. | Комментировать: Починаючи з 2 червня 2019 року, SilkAir - дочірня авіакомпанія Singapore Airlines, почне виконувати щоденні рейси в Кернс, Австралія.
Починаючи з 2 червня 2019 року, SilkAir - дочірня авіакомпанія Singapore Airlines, почне виконувати щоденні рейси в Кернс, Австралія.

Авіакомпанія пропонує своїм пасажирам комфортний переліт на борту Boeing 737 MAX 8 в конфігурації: 12 крісел у Бізнес-класі та 144 в Економ-класі.

Кернс - це неймовірно популярний туристичний напрямок з унікальними пам'ятками, такими як:

Великий Бар'єрний риф - гряда коралових рифів і островів в Кораловому морі, найпривабливіше місце у світі для любителів дайвінгую, розташоване на відстані однієї години їзди від міста. Для туристів доступні морські й повітряні екскурсії, та спеціальні дайвінг тури.

Даінтрі-Рейнфорест (Daintree Rainforest) - тропічний ліс, є частиною вологих тропіків Квінсленда. У лісі був створений Національний парк (Daintree National Park), що зберігається як об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО.

Авіакомпанія пропонує зручний розклад рейсів Київ - Кернс - Київ, вартість в обидві сторони від 1 913 USD, враховуючи аеропортові збори. Так само є вильоти з Одеси, Львова та Запоріжжя.
_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Починаючи з 2 червня 2019 року, SilkAir - дочірня авіакомпанія Singapore Airlines, почне виконувати щоденні рейси в Кернс, Австралія.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 133 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz