Компанія S...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Июль » 22 » Подорожувати потягом Європою стало простіше завдяки Швейцарським федеральним залізницям (SBB) та Amadeus

Размещение новостей компаний

Подорожувати потягом Європою стало простіше завдяки Швейцарським федеральним залізницям (SBB) та Amadeus

Распечатать: Подорожувати потягом Європою стало простіше завдяки Швейцарським федеральним залізницям (SBB) та Amadeus | Комментировать: Подорожувати потягом Європою стало простіше завдяки Швейцарським федеральним залізницям (SBB) та Amadeus
Нова система, розроблена Amadeus, об'єднала найкращі маршрути в одному місці, дозволяючи мандрівникам легко бронювати квитки на міжнародні потяги.

Компанія SBB вибрала Amadeus як провайдера інтелектуального і гнучкого рішення для бронювань. Сервіс допоможе пасажирам, які подорожують Європою, отримати інформацію про зручні стикування і найдешевші тарифи. Чи то пошук маршрутів з Аахена до Цюріха, чи з Цуга до Екс-ан-Прованса – найкращі ціни на квитки стануть доступними в один клік.

Пасажири, які використовують нову систему бронювання, зможуть відразу побачити всі доступні маршрути та їхню вартість, просто ввівши пункти відправлення та призначення. Модуль бронювання об'єднує канали продажів, якими користується SBB, – онлайн, мобільний і на станціях. Це дозволить SBB надавати ширші пропозиції від залізниць сусідніх країн, а також тури до популярних міст, таких як Берлін і Париж.

Але це ще не всі переваги. Зараз здійснюється впровадження в систему передового інструменту відображення і порівняння цін, який запрацює цього року.

Александр Геллнер (Alexander Gellner), керівник відділу міжнародної дистрибуції і маркетингу в SBB, коментує: «Попит на міжнародні залізничні перевезення продовжує зростати. Спільно з Amadeus ми використовуємо потенціал нових технологій, щоб модернізувати дистрибуцію міжнародних залізничних квитків, пропонуючи найкращий досвід для пасажирів. Завдяки новій системі бронювання клієнти отримають більш детальну інформацію про тарифи на міжнародні поїздки і простіший механізм придбання квитків».

«Процес подорожі поїздом не повинен бути складним. Ми дуже раді працювати з SBB, щоб полегшити життя пасажирам у Швейцарії. Інструмент, який ми розробляємо, відображатиме найвигідніші ціни та найкращі маршрути в одному інтерфейсі, і це є перевагою і для пасажирів, і для SBB», – зазначив Антуан де Кевілер (Antoine de Kerviler), керівник глобального напряму залізниць і наземних подорожей в Amadeus.
________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Подорожувати потягом Європою стало простіше завдяки Швейцарським федеральним залізницям (SBB) та Amadeus
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 64 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz