Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Август » 29 » ПОЛІТЕХ ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ В СТУДЕНТИ

Размещение новостей компаний

ПОЛІТЕХ ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ В СТУДЕНТИ

Распечатать: ПОЛІТЕХ ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ В СТУДЕНТИ | Комментировать: ПОЛІТЕХ ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ В СТУДЕНТИ
31 серпня 2017 року Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» проведе урочисті заходи, присвячені старту нового навчального сезону.

Так, в першій половині дня на факультетах і кафедрах пройдуть зустрічі зі студентами-першокурсниками (час і місце зустрічі — тут). А о 14.00 у Палаці Студентів НТУ «ХПІ» ректор професор Євген Сокол збере викладачів університету для підбиття підсумків минулого навчального року та визначення планів на 2017-2018 рр.

Традиційне свято «Посвята в студенти» пройде у четвер, 31 серпня, о 17.00 на території навчального містечка університету. Воно почнеться з урочистої ходи студентів головною алеєю Політеху під акомпанемент військового оркестру. Ректор Євген Сокол привітає нове покоління політехніків, і за традицією запалить символічну «Чашу знань». Вітати першокурсників будуть також викладачі університету, почесні гості заходу. Різні вокальні, танцювальні та інші творчі колективи Палацу студентів ХПІ представлять публіці цікаву концертну програму.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ПОЛІТЕХ ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ В СТУДЕНТИ
Увеличить: ПОЛІТЕХ ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ В СТУДЕНТИ Увеличить: ПОЛІТЕХ ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ В СТУДЕНТИ Увеличить: ПОЛІТЕХ ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ В СТУДЕНТИ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 252 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz