Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Июль » 10 » Поповнення в команді Київстар: призначені директор з маркетингу і директор з регуляторного забезпечення

Размещение новостей компаний

Поповнення в команді Київстар: призначені директор з маркетингу і директор з регуляторного забезпечення

Распечатать: Поповнення в команді Київстар: призначені директор з маркетингу і директор з регуляторного забезпечення | Комментировать: Поповнення в команді Київстар: призначені директор з маркетингу і директор з регуляторного забезпечення
У компанії Київстар два великих кадрових призначення. Департамент маркетингу очолив Павло Даніман, який раніше виконував обов'язки директора з маркетингу. Олександр Когут став директором з регуляторного забезпечення.

Павло Даніман відповідатиме за бренд Київстар, розвиток нових продуктів і управління портфелем існуючих, роботу з абонентами, розвиток «Домашнього інтернету» та інших комерційних напрямків бізнесу. Нагадуємо, Даніман став ініціатором запуску нової тарифної лінійки під старт 3G. У ній вперше був застосований підхід створення додаткової цінності для абонентів – в тарифні плани стали додавати можливість безлімітного використання соцмереж, стріммінгових і освітніх сервісів. Тепер онлайн-тарифами Київстар користується понад 5 млн абонентів.

Павло Даніман працює в компанії Київстар вже більше 12 років. Він почав кар'єру з посади оператора call-центру, коли був студентом НТУУ «КПІ», потім перейшов в IT-департамент, а через рік став молодшим спеціалістом у відділі тарифів. Через кілька років роботи з тарифами, Павло став начальником департаменту ціннісної пропозиції, а згодом – виконуючим обов'язки директора з маркетингу. «Я вдячний моїм наставникам і колегам, які допомагали мені рости у професійному плані. І, звичайно, тим, хто вибрав мене для реклами тарифів. Упевнений, саме популярність допомогла мені обійняти посаду директора з маркетингу», - жартує Павло Даніман, коментуючи своє призначення.
Ще один новий член команди Київстар – Олександр Когут. Він відповідатиме за розвиток напрямку взаємодії з державою, а також за розробку, впровадження та координацію виконання політик і процедур у сфері регуляторного забезпечення. «Динамічний бізнес Київстар, лідерство на ринку, системна присутність у списку кращих роботодавців в Україні і масштаб завдань, які доведеться вирішувати, визначили мій вибір. Я вже познайомився з ключовими співробітниками компанії – всі відкриті і налаштовані на результативну спільну роботу. Думаю, буде цікаво», - каже Олександр Когут, директор по регуляторному забезпечення Київстар.

Він перейшов у компанію з Japan Tabaco International, де займав пост директора департаменту корпоративних питань і комунікацій протягом 8 років. До цього Олександр 7 років відповідав за розвиток бізнесу і комунікації Deloitte в Україні. У нього також є досвід роботи в аудиті Ernst & Young та Andersen.

«Нам потрібні профі, здатні швидко реагувати на зовнішні зміни, впроваджувати інновації і створювати кращі продукти для наших абонентів. Я вірю, що експертиза Павла і Олександра допоможе компанії впроваджувати нові сервіси», - пояснює вибір нових керівників департаментів Петро Чернишов, президент Київстар.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 309 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz