Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2018 » Май » 21 » Посівна — 2018: підсумки весняно-польових робіт групи МХП

Размещение новостей компаний

Посівна — 2018: підсумки весняно-польових робіт групи МХП

Распечатать: Посівна — 2018: підсумки весняно-польових робіт групи МХП | Комментировать: Посівна — 2018: підсумки весняно-польових робіт групи МХП
Весняно-польові роботи на всіх агропідприємствах Групи МХП уже закінчено. Попри майже двотижневе запізнення початку посівної, завдяки акумулюванню ресурсів, техніки і зусиль усі польові роботи були закінчені вчасно і в агротехнічні терміни. Прогнози на майбутній урожай перевищують торішні показники на 10-15%, а огляд озимини підтверджує позитивні настрої аграріїв у всіх регіонах України.

Основними культурами для більшості підприємств МХП є кукурудза, соняшник, озима пшениця та озимий ріпак. Цьогоріч соняшником засіяно 73 тис. га угідь, кукурудза займає 122 тис. га, а посіви ріпака сягають 38,9 тис. га. Значні площі займають такі культури як сочевиця (0,9 тис. га), тритикале (2,7 тис. га), ячмінь (7,6 тис. га), соя (37,9 тис. га) та горох (9,8 тис. га). На добрі врожаї квасолі та цукрового буряка можна сподіватися в окремих підприємствах Групи МХП.

Через складні погодні умови цьогорічна посівна почалася пізніше, ніж зазвичай. Однак березневий сніг посприяв високій вологозарядці ґрунту, що позначиться на майбутньому врожаю.

На початок посівної кампанії готовність техніки склала 100%, усі підприємства були забезпечені якісним насінням, перевіреним в лабораторіях. До робіт залучено трактори, оприскувачі, культиватори, інші агрегати, посівну техніку. У зв’язку з переходом на систему точного землеробства переобладнано широкозахватні сівалки та осучаснено іншу техніку.

На підприємствах МХП працює програма з відбору точних проб ґрунту і проведення його аналізу. Це дає можливість встановити кислотність і вміст елементів живлення, визначити родючість і відповідно корегувати норми внесення добрив під культури, аби не зменшувати врожайність. Збільшити збори урожаю на підприємствах МХП планують за рахунок мінерального живлення, передбаченого в бізнес-плані, через прораховані системи висіву, правильну роботу, оптимізацію витрат і виробничих процесів, а також застосування новітньої техніки та інноваці
йних підходів у рослинництві.

Серед цьогорічних інновацій — внесення рідких комплексних добрив при посіві і робота техніки з використанням автопілотів. Були встановлені GPS-трекери, які здійснюють контроль дотримання швидкісного режиму під час технологічного процесу руху сільськогосподарської техніки, відбулося переобладнання сівалок на систему точного посіву Precision Planting. Це дає змогу зменшити вплив людського фактору на якість посівів і майбутнього врожаю та мінімізувати втрати.

«Посівна компанія 2018 року — особлива. Пізня весна та підвищені температурні режими вимагали швидкого посіву. Рослинницькі підприємства Групи МХП висіяли усі

культури досить оперативно завдяки ефективній системі управління та злагодженій командній роботі. Особливість цьогорічної посівної ще й у тому, що більшість робіт виконувалися із застосуванням інноваційної техніки: сівалок Precision Planting, тракторів з автогайдами, оприскувачів, які працюють з Precision. З огляду на гарні сходи соняшнику та кукурудзи очікуємо значно вищі врожаї порівняно з минулим роком», — розповідає Юрій Мельник, перший заступник голови правління МХП.

Підприємства МХП активно впроваджують в практику інноваційні методи обробітку землі, техніку, засоби захисту рослин, нові гібриди насіння стресостійких культур. Комплексний підхід до «розумного» землеробства —важливий крок до відродження агросектору і виходу продукції рослинництва українського походження на міжнародні ринки. Спільна праця, досвід поколінь і надбання сучасності — потужний рушій розвитку вітчизняної економіки, двигуном якого є підприємства Групи МХП.

Інформаційна довідка

МХП – провідний виробник курятини в Україні з найбільшою долею на ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів. МХП володіє та контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через партнерські брендовані точки).

МХП також займає провідну позицію в рослинництві: кукурудзу МХП вирощує для виробництва комбікормів, а інші культури – пшеницю, ріпак тощо – продає третім особам. МХП орендує сільськогосподарські угіддя, які розташовані здебільшого в родючих чорноземних регіонах України.

З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під тікером MHPC.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Посівна — 2018: підсумки весняно-польових робіт групи МХП
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 198 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz