«Як боги впадуть, то безпечно не буде»

на сцені театру «Вінора» (вул. Скрипника, 7)

в...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2017 » Март » 4 » Постанова "Як боги впадуть, то безпечно не буде"

Размещение новостей компаний

Постанова "Як боги впадуть, то безпечно не буде"

Распечатать: Постанова "Як боги впадуть, то безпечно не буде" | Комментировать: Постанова "Як боги впадуть, то безпечно не буде"
13 и 23 березня о 19:30 відбудеться прем'єра вистави

«Як боги впадуть, то безпечно не буде»

на сцені театру «Вінора» (вул. Скрипника, 7)

в рамках театральної програми Британської Ради Taking the Stage.Taking the Stage – це річна театральна програма Британської Ради, яка дає можливість молодим режисерам поставити найкращі сучасні британські п’єси на сценах українських театрів (http://www.britishcouncil.org.ua/theatre2016).

У цьому році у конкурсі взяли участь більш ніж 40 режисерів та театрів. Було обрано 10 фіналістів, які представили свої роботи в Києві у вересні минулого року. Члени журі - представники чотирьох британських театрів, а також провідні театральні діячі України - обрали 4 переможців, яким випала честь поставити сучасні британські п'єси.

Вистава Кіри Малініної «Як боги впадуть, то безпечно не буде» за п'єсою Сельми Дімітрієвич - ця історія складних відносин дорослої доньки і матері. Їх життя схоже на ходіння по колу: нескінченні розмови про погоду, чаї, батька, бойфренда, тітки і знову про погоду. Все вже знайоме, все вже було, але зовнішня стабільність приховує за собою бурю почуттів, що час від часу прориваються. Обидві вони шукають вихід з цього кола, шукають можливість побачити один одного без звичних масок і ритуалів, живими і вразливими. Це розмова довжиною в життя, сконцентрована в одній годині.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Постанова "Як боги впадуть, то безпечно не буде"
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1577 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz