Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Февраль » 2 » Повідомлення щодо роботи моб зв'язку в Авдіївці - повідомлення прес служби

Размещение новостей компаний

Повідомлення щодо роботи моб зв'язку в Авдіївці - повідомлення прес служби

Распечатать: Повідомлення щодо роботи моб зв | Комментировать: Повідомлення щодо роботи моб зв
«Київстар» в складних умовах забезпечує зв’язок в Авдіївці.

Наразі в місті Авдіївка робота мобільного зв’язку підтримується однією базовою станцією Київстар, яка знаходиться в районі місцевого коксо-хімічного заводу. Базова станція працює від дизель-генератора, і забезпечує зв’язок на території АКХЗ, промисловій зоні міста і, частково, у самому місті. Співробітникам підрядної організації Київстар вдалося налагодити регулярну доставку палива для безперебійної роботи дизель-генератора. У цьому їм допомагають місцеві мешканці, співробітники АКХЗ.

Спеціалісти Київстар роблять все можливе для того, щоб вирішити питання забезпечення дизель-генераторами інших базових станцій у місті, які наразі не працюють через відсутність енергопостачання.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 390 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz