Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июль » 12 » Позитивний прогноз Moody’s для банківської системи України підтверджує стратегію ПриватБанку

Размещение новостей компаний

Позитивний прогноз Moody’s для банківської системи України підтверджує стратегію ПриватБанку

Распечатать: Позитивний прогноз Moody’s для банківської системи України підтверджує стратегію ПриватБанку | Комментировать: Позитивний прогноз Moody’s для банківської системи України підтверджує стратегію ПриватБанку
"Підвищення агенством Moody’s прогнозу для української банківської системи підтверджує, що ПриватБанк рухається в правильному напрямку", - відзначив голова правління банку Петр Крумханзл. За його словами, оцінка агентства співпадає з розрахунками, що лежать в основі нещодавно затвердженого стратегічного плану розвитку ПриватБанку. Зокрема, стратегія банку передбачає поліпшення якості активів та збільшення прибутковості у банківському секторі за рахунок позитивної макроекономічної ситуації, що, в свою чергу, покращить кредитне середовище для ПриватБанку.

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s покращило прогноз для банківської системи України зі стабільного на позитивний, що передбачає підвищення кредитоспроможності українських банків протягом наступних 12-18 місяців.

Moody's зазначає, що зараз, коли виявлено більшість непрацюючих кредитів, відрахування до резервів повинні зменшитись, а позики зростуть номінально до 10% протягом наступних двох років. Це підтверджує позитивні кроки, які ПриватБанк здійснив для вирішення проблеми непрацюючих кредитів, і допоможе консолідувати його сильні сторони та лідируючі позиції на ринку.

З моменту націоналізації ПриватБанк впровадив численні зміни у системі внутрішнього управління ризиками з метою приведення діяльності банку у відповідність із кращими міжнародними практиками. ПриватБанк має намір продовжувати покращувати свої показники та підтримувати ринкове лідерство у роздрібному кредитуванні та депозитах, що складають 45 млрд. грн та 170 млрд. грн відповідно.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 154 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz