Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2017 » Май » 30 » Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області”

Размещение новостей компаний

Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області”

Распечатать: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області” | Комментировать: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області”
Черкаси. 30 травня 2017 року - Сьогодні ми раді представити результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області”, яку реалізували Google Україна у співпраці з Черкаською обласною державною адміністрацією. Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

В рамках кампанії ми створили спеціальний сайт “Мандруй Черкащиною” (https://discover.ck.ua), де зібрано інформацію про найцікавіші для туристів місця в Черкаській області. На сайті є багато корисної інформації, зокрема 3D-тури такими перлинами області, як Національний дендрологічний парк “Софіївка”, Національний історико-культурний заповідник “Чигирин”, Шевченківський національний заповідник у Каневі та Буцький Каньйон.


За допомогою опції “Сплануй подорож” на сайті можна легко скласти маршрут місцями області, які вас зацікавили, поділитися або запросити приєднатися друзів тощо. Крім того на сайті “Мандруй Черкащиною” можна знайти вже готові маршрути найцікавішими локаціями області із зазначенням контактної інформації, загальної відстані, необхідного часу і карти маршруту.


В рамках кампанії також створено Інтерактивний реєстр екологічних проблем Черкаської області http://ck.ecoukraine.org, де можна не тільки побачити на карті регіону найбільш серйозні екологічні проблеми і порушення, але й самостійно додати інформацію про проблему в своїй місцевості. Користувачеві потрібно тільки зробити фотографію смартфоном або планшетом, відзначити місце, де був зроблений знімок на Картах Google, і на веб-сайті відправити запит. Система створює офіційне звернення до державного органу, а також моніторить стан запиту, а користувач може стежити за реакцією природоохоронних органів в режимі онлайн.

Крім того, в рамках кампанії розроблено мобільний додаток EcoInspector, де можна також додавати інформацію про екологічні проблеми свого регіону України, а система проконтролює процес реального їх вирішення.

Важливою складовою кампанії стала низка освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Також для місцевих журналістів проведено семінар з питань свободи слова спільно з Freedom House. Місцеві студенти і спільнота Локальних Гідів Google взяли участь у квесті Черкасами, однією з цілей якого було визначення об'єктів і ступені їхньої доступності для людей з обмеженими можливостями, що було відображено на Google Картах.

Ця кампанія є частиною проекту Google “Цифрове перетворення регіонів України”.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області”
Увеличить: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області” Увеличить: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області”
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 510 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz