Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2018 » Июнь » 1 » Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Сумської області"

Размещение новостей компаний

Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Сумської області"

Распечатать: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Сумської області" | Комментировать: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Сумської області"
Суми. 30 травня 2018 року – Сьогодні ми представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Сумської області", яку реалізували Google Україна у співпраці з Сумською обласною державною адміністрацією. Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Спеціально для кампанії ми створили сайт "Мандруй Сумщиною" (https://discover.sm.ua/), де всі охочі зможуть знайти інформацію про найцікавіші місця в області. Цей сайт приєднається до вже представлених раніше проектів інших областей України на порталі https://discover.net.ua/

Завдяки 3D-турам на сайті можна здійснити віртуальну прогулянку Палацом Голіцина та садибою "Круглий двір" в Тростянці, побачити унікальну яблуню-колонію віком 220 років в місті Кролевець, дослідити архітектурний комплекс православного чоловічого Софроніївського монастиря і відкрити для себе інші цікаві місця області.

Обравши на карті об'єкт, який вас цікавить, можна подивитися, що є поруч і де можна зупинитися, контактну інформацію, а за допомогою опції "Моя подорож" на сайті легко скласти маршрут цікавими пам'ятками області, поділитися ним з друзями і запросити їх вирушити в подорож разом. Крім того, ви можете вибрати вже готові маршрути з рекомендованими до відвідання місцями.

Важливою складовою кампанії стала серія освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Також для місцевих журналістів спільно з Freedom House було проведено семінар з питань свободи слова. Члени Товариства місцевих експертів Google спільно з волонтерами із Сум під час семінару по роботі з Картами Google провели квест доступності, за результатами якого на Карти Google було нанесено багато соціально значущих об'єктів міста, а також позначено ступінь їхньої доступності для людей на візках.

Кампанія є частиною проекту Google "Цифрове перетворення регіонів України".

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Сумської області"
Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Сумської області" Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Сумської області"
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 205 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz