Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2017 » Июнь » 5 » Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Вінницької області"

Размещение новостей компаний

Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Вінницької області"

Распечатать: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Вінницької області" | Комментировать: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Вінницької області"
Вінниця. 2 червня 2017 року - Сьогодні ми раді представити результати кампанії "Цифрове перетворення Вінницької області", яку реалізували Google Україна в співпраці з Вінницькою обласною державною адміністрацією та Міською радою м. Вінниця. Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

В рамках кампанії ми створили спеціальний сайт "Мандруй Вінниччиною" (https://discover.vn.ua), де зібрана інформація про найцікавіші для туристів місця в області. На сайті можна знайти 3D-тури такими пам'ятками, як Палац Щербатової, регіональний ландшафтний парк "Немирівське Побужжя", скельний храм у Буші, садиба Потоцьких, музей П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк і багато іншого.

За допомогою опції "Сплануй подорож" на сайті можна легко скласти маршрут цікавими місцями області, поділитися або запросити приєднатися друзів. Крім того, на сайті можна знайти вже готові маршрути.

На сайті для багатьох турів використовується аудіо супровід спеціально для людей з ослабленим зором. Крім того, на карті відзначені об'єкти з наявністю спеціальних під'їздів і пандусів.

В рамках кампанії також створено Інтерактивний реєстр екологічних проблем Вінницької області http://vn.ecoukraine.org/, де можна не тільки побачити на карті регіону найбільш серйозні екологічні проблеми і порушення, але і самостійно додати інформацію про проблему в своїй місцевості. Користувачеві потрібно тільки зробити фотографію смартфоном або планшетом, відзначити місце, де був зроблений знімок на Картах Google, і відправити запит на веб-сайті. Система на сайті створює офіційне звернення до державного органу, а також моніторить стан запиту, а користувач може стежити за реакцією природоохоронних органів в режимі онлайн.

Важливою складовою кампанії стала серія освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Також для місцевих журналістів було проведено семінар з питань свободи слова спільно з Freedom House. Місцеві студенти і спільнота Локальних Гідів Google взяли участь в семінарі і квесті Вінницею, за результатами якого на Карти Google було нанесено багато соціально важливих об’єктів.

Ця кампанія є частиною проекту Google "Цифрове перетворення регіонів України".

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Вінницької області"
Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Вінницької області" Увеличить: Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Вінницької області"
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 595 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz