Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Недвижимость » 2019 » Июль » 24 » ПриватБанк буде продавати заставне житло зі знижками і на голландських аукціонах

Размещение новостей компаний

ПриватБанк буде продавати заставне житло зі знижками і на голландських аукціонах

Распечатать: ПриватБанк буде продавати заставне житло зі знижками і на голландських аукціонах | Комментировать: ПриватБанк буде продавати заставне житло зі знижками і на голландських аукціонах
З початку серпня ПриватБанк відкриває сезон продажу нерухомості за доступними цінами та знижує початкові ціни продажу на власні об’єкти нерухомого майна (квартири, нежитлові приміщення, паркувальні майданчики майже в усіх регіонах України), що виставлено на реалізацію на електронних торгових майданчиках LOT.PB та ДП СЕТАМ.

Зниження цін на нерухомість відповідно до ухваленого правлінням банку рішення заплановано на велику кількість об’єктів, які не використовуються в операційній діяльності банку, що сприятиме прискоренню їх реалізації.

Як повідомили в банку, також ПриватБанк, крім традиційних, планує здійснювати продаж нерухомості із застосуванням механізму «голландських» аукціонів, які передбачають зниження ціни продажу в ході торгів. Найближчим часом такі аукціони відбудуться щодо об’єктів, погоджених правлінням банку.
_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 118 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz