Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Июнь » 22 » ПриватБанк і POSTER запустили QR-оплату в ресторанах

Размещение новостей компаний

ПриватБанк і POSTER запустили QR-оплату в ресторанах

Распечатать: ПриватБанк і POSTER запустили QR-оплату в ресторанах | Комментировать: ПриватБанк і POSTER запустили QR-оплату в ресторанах
ПриватБанк і компанія з автоматизації кафе, ресторанів і магазинів POSTER запустили нову послугу, що дозволяє клієнтам робити безконтактні платежі в ресторанах без використання банківських POS-терміналів. Тепер для миттєвої оплати потрібен лише чек закладу з QR-кодом і мобільний додаток Приват24. У перші ж дні запуску послуги в закладах, що працюють на касах POSTER, за QR-кодом здійснюється 10-15% оплат, а протягом найближчого року частка QR-платежів може досягти 40-50%.

Найбільший український банк запровадив оплату через додаток Приват24 за QR-кодом в ресторанах і кафе, що працюють через систему автоматизації POSTER. За даними ПриватБанку, на даний момент з 19 млн. клієнтів, додатком Приват24 користуються близько 9,3 млн осіб. Таке масштабне покриття дозволило ПриватБанку і POSTER реалізувати унікальну спільну програму.

Миттєвий розрахунок у закладах з Table Service - зараз це можливість виділитися, для гостей це новий і цікавий спосіб оплатити чек, вони розповідають про це друзям. Всі інновації в сфері оплат, прискорення прийому платежів робляться для того, щоб збільшити ефективність роботи бізнесу, обслужити більше гостей за той же час.

Клієнти POSTER – користувачі хмарної каси на планшеті, ресторани і магазини зможуть істотно прискорити обслуговування клієнтів. Замість того, щоб чекати офіціанта з рахунком, а потім з терміналом, відвідувач ресторану або кафе отримує чек з QR-кодом і платить зі свого смартфона через банківське додаток. Платіж автоматично проводиться через касу POSTER на планшеті. При цьому комісія за еквайринг становить всього 1% замість звичних 1,7% за наземні термінали (оплачується власником ресторану). Оплата з допомогою QR коду це абсолютно нова унікальна технологія, яка дозволяє приймати безконтактні платежі без значних інвестицій на мережу прийому і в майбутньому допоможе власникам бізнесу заощадити на організації прийому безготівкових платежів.

«Наш спільний проект з POSTER дозволив зробити безготівкові платежі доступніше в тих точках обслуговування, де раніше приймали тільки готівку. Це абсолютно новий тренд на ринку та технологія, яка буде стрімко завойовувати весь світ - адже для того, щоб власнику кафе або маленького магазинчика приймати оплату по картках, тепер не потрібно платити за термінали, налаштовувати та обслуговувати їх, стати cashless наші клієнти можуть за лічені хвилини і це нові можливості у зміцненні лояльності існуючих приватних і корпоративних клієнтів банку", - говорить Олексій Путятін, керівник напрямку "Платежі та перекази" ПриватБанку.

Втім, можливості миттєвої оплати куди ширше, ніж оплата рахунку в ресторані. Так, за допомогою QR-коду вже в 11 найбільших містах реалізовані проекти оплати проїзду в міському транспорті та проекти миттєвої оплати комунальних платежів - в усіх обласних центрах жителі отримують комунальні квитанції з QR-кодом і можуть оплатити послуги миттєво за допомогою смартфона. Ця технологія абсолютно відкрита і доступна клієнтам будь-яких банків. До кінця цього року кожна 8-ма електронна транзакція клієнтів банку буде здійснюватися за допомогою сканування QR-коду. Оплата картками це вже минуле, сьогодення зручних і доступних платежів — оплата за допомогою смартфона. Це універсальний засіб комунікацій завжди з клієнтом, а якщо на ньому встановлений Приват24, з допомогою технології QR-кодів смартфон стає універсальним засобом платежу.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 542 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz