Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Февраль » 16 » ПриватБанк попередив клієнтів про нову небезпечну схему масового фішингу особистих даних

Размещение новостей компаний

ПриватБанк попередив клієнтів про нову небезпечну схему масового фішингу особистих даних

Распечатать: ПриватБанк попередив клієнтів про нову небезпечну схему масового фішингу особистих даних | Комментировать: ПриватБанк попередив клієнтів про нову небезпечну схему масового фішингу особистих даних
ПриватБанк попередив клієнтів про появу в Україні нової схеми масового фішингу особистих даних під приводом подачі колективного позову до банку. Як говориться в офіційній заяві ПриватБанку, оголошений групою осіб збір даних клієнтів, нібито необхідний для подачі колективного позову до банку під вигаданими приводами, є безпрецедентним в історії банківського ринку випадком масового фішингу особистих даних.

"ПриватБанк нагадує своїм клієнтам, що передача особистих даних третім особам, тим більше через відкриті джерела і невідомі сайти, несе потенційну загрозу використання цих даних шахраями, - йдеться в офіційній заяві ПриватБанку. - Крім того, фішери припускають використання електронного цифрового підпису клієнтів, що може привести до заволодіння ЕЦП клієнтів третіми особами ".

Як відзначають банкіри, фішери обіцяють клієнтам банку гроші в разі "виграшу" позову в обмін на заповнення анкети з зазначенням всіх особистих даних, в тому числі і тих, які можуть бути використані для шахрайських операцій.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 186 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz