Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Июнь » 20 » «ПриватБанк» та «Ідея Банк» підключились до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування

Размещение новостей компаний

«ПриватБанк» та «Ідея Банк» підключились до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування

Распечатать: «ПриватБанк» та «Ідея Банк» підключились до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування | Комментировать: «ПриватБанк» та «Ідея Банк» підключились до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування
З 19 червня 2017 року «ПриватБанк» та «Ідея Банк» будуть підключені до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Вже проведено всі необхідні технічні налаштування щодо обміну запитами між АБС банків-агентів та процесинговим центром Фонду.

Таким чином, кількість банків-агентів, які здійснюють виплати через Автоматизовану систему Фонду гарантування, збільшилась до 10-ти: «Правекс-Банк», «Альфа-Банк», «Кредобанк», «Укргазбанк», «ПУМБ», «Таскомбанк», Банк «Південний», «Ощадбанк», «Приватбанк», «Ідея Банк».

Нагадаємо, що Автоматизована система виплат Фонду створена для того, щоб зробити максимально зручним процес отримання гарантованої суми вкладниками неплатоспроможних банків. Значно розширюється мережа пунктів виплат за рахунок того, що вкладник зможе обрати для отримання коштів відділення не одного банку, до якого Фонд направив Реєстр, а обирати серед усіх банків – агентів, що підключені до Системи.

Фонд гарантування зацікавлений у тому, щоб до системи приєдналась якомога більша кількість банків, які відповідатимуть визначеним для банків-агентів критеріям.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 405 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz