Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2017 » Май » 4 » ПриватБанк запустив мобільний сервіс для безконтактних платежів на «Євробаченні»

Размещение новостей компаний

ПриватБанк запустив мобільний сервіс для безконтактних платежів на «Євробаченні»

Распечатать: ПриватБанк запустив мобільний сервіс для безконтактних платежів на «Євробаченні» | Комментировать: ПриватБанк запустив мобільний сервіс для безконтактних платежів на «Євробаченні»
4 травня ПриватБанк і Visa представили брендований мобільний додаток Privat24 для музичного конкурсу «Євробачення», з яким усі учасники та гості заходу зможуть розраховуватися у фан-зонах конкурсу та будь-яких інших торгових точках без готівки та банківських карток за допомогою смартфонів на базі Android.

Також у ході відкриття інноваційного стенда Visa в містечку «Євробачення» ПриватБанк представив спеціальну миттєву пластикову картку Visa, яку можна оформити безкоштовно за пару хвилин. Таку картку можна легко додати в мобільний гаманець Privat24, щоб розраховуватися безконтактно смартфоном, та отримати шанс на виграш одного з 99 сучасних смартфонів від ПриватБанку та Visa.

Крім того, всі власники карток ПриватБанку Visa на території містечка «Євробачення» зможуть не тільки насолоджуватися трансляцією виступів учасників конкурсу, але й придбати офіційну сувенірну продукцію «Євробачення-2017» зі знижкою 10% у разі безконтактної оплати від 500 грн карткою або за допомогою Privat24.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ПриватБанк запустив мобільний сервіс для безконтактних платежів на «Євробаченні»
Увеличить: ПриватБанк запустив мобільний сервіс для безконтактних платежів на «Євробаченні»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 540 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz