Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Апрель » 3 » ПриватБанк запустив програму інвестиційного кредитування українського бізнесу

Размещение новостей компаний

ПриватБанк запустив програму інвестиційного кредитування українського бізнесу

Распечатать: ПриватБанк запустив програму інвестиційного кредитування українського бізнесу | Комментировать: ПриватБанк запустив програму інвестиційного кредитування українського бізнесу
ПриватБанк запустив програму інвестиційного кредитування бізнесу, що дозволить українським компаніям і малому бізнесу отримати довгострокове фінансування на придбання або модернізацію основних фондів під заставу вже наявного майна (нерухомість або автотранспорт). Отримати інвестиційну кредитну лінію в ПриватБанку можна на строк до 5 років, сума фінансування становить від 500 тис. до 10 млн грн.

«Програми підтримки бізнесу, спрямовані на поповнення оборотних коштів, допомогли нашим клієнтам, і насамперед малому бізнесу, пережити економічні кризи, – говорить керівник напряму «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв. – Сьогодні ми допомагаємо бізнесу рухатися вперед, уперше за багато років банк відкриває програми інвестиційного кредитування, розраховані на реалізацію довгострокових проектів розширення бізнесу або будівництва нових виробництв передусім в агросекторі».

Як зазначають у банку, оформлення інвестиційних кредитних ліній ПриватБанку для агрокомпаній дозволить отримати часткову компенсацію кредиту від держави – до 25% кредиту (постанова КМУ № 130 від 01.03.2017 та № 86 від 07.02.2018) у разі придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва та частини процентів за кредитом для проектів розвитку тваринництва (пункти 5, 6, 11 постанови КМУ № 106 і пункти 4, 6 постанови КМУ № 107).

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 173 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz