Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Май » 6 » ПриватБанк заробив за квартал понад 3,7 млрд грн

Размещение новостей компаний

ПриватБанк заробив за квартал понад 3,7 млрд грн

Распечатать: ПриватБанк заробив за квартал понад 3,7 млрд грн | Комментировать: ПриватБанк заробив за квартал понад 3,7 млрд грн
За перший квартал 2018 року ПриватБанк отримав прибуток у розмірі 3,7 млрд грн. За даними прес-служби банку, за перші три місяці року чисті комісійні доходи становили 3,4 млрд грн, що свідчить про високу популярність у населення високотехнологічних послуг банку.

Чисті процентні доходи банку становили 3,2 млрд грн, загалом за перший квартал банк заробив 6,7 млрд грн процентних доходів за рахунок збільшення кредитного портфеля фізичних осіб на 6% (2,5 млрд грн) та зростання «нового» портфеля корпоративних клієнтів на 18% (1,1 млрд грн).

У 2018 році ПриватБанк залишається одним із найбільших платників податків до бюджету України – за перший квартал банк перерахував понад 2 млрд грн бюджетних платежів.

Нагадаємо, згідно з ухваленою Наглядовою радою банку Стратегією розвитку ПриватБанку, банк має стати прибутковим уже в 2018 році та генерувати не менше 8 млрд грн прибутку з 2020 року.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 174 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz