Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Декабрь » 9 » Private Banking ОТП Банку – найкращий в Україні на думку банкірів

Размещение новостей компаний

Private Banking ОТП Банку – найкращий в Україні на думку банкірів

Распечатать: Private Banking ОТП Банку – найкращий в Україні на думку банкірів | Комментировать: Private Banking ОТП Банку – найкращий в Україні на думку банкірів
Згідно з результатами дослідження ринку послуг Private Banking в Україні - 2018, проведеного компанією EY за участі лідерів ринку в цьому сегменті, Private Banking ОТП Банку визначено найкращим в Україні на думку банкірів.

Серед основних характеристик, взятих до уваги при аналізі учасників ринку є досвід банку у наданні послуг Private Banking, організація цього напрямку в структурі банку, річний дохід банку від послуг Private Banking, доля активів та пасивів Private Banking у сукупних портфелях банків, географія надання послуг, а також кількість та доля клієнтів Private Banking у загальній кількості клієнтів банку.

Так, за загальними даними дослідження, за всіма характеристиками спостерігається прогрес, що свідчить про розвиток ринку Private Banking в Україні в цілому, і ОТП Банку належить почесне місце серед його лідерів.

«Керуючись високими стандартами приватного банківського обслуговування нашого материнського банку - найбільшого банку Угорщини OTP Bank Plc, а також використовуючи всі переваги Групи ОТП в Україні, вже більше 10 років ми успішно розвиваємо стратегічний напрямок з обслуговування заможних клієнтів Private Banking в Україні. Ми завжди намагаємося надавати нашим клієнтам найбільш оптимальні та затребувані рішення, супроводжуючи їх незмінно найвищим рівнем сервісу. Так, за останній рік Private Banking ОТП Банку збільшив кількість клієнтів на 20% (5 288 клієнтів), а також запровадив ряд інноваційних рішень в інтернет-банкінгу та реалізував нові сервіси для заможних клієнтів», – зазначила Вікторія Мислива, керівник напрямку Private Banking АТ« ОТП Банк».

Нагадаємо, нещодавно Private Banking ОТП Банку отримав ще одну знакову нагороду: за результатами престижного міжнародного рейтингу Global Private Banking Awards 2018, Private Banking ОТП Банку (Україна) удостоєний звання «Best Private Banking in Ukraine».
___________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 98 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz