Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2017 » Ноябрь » 23 » Процесор AMD EPYC™ забезпечує високі показники продуктивності сервера HPE Gen10 згідно з тестами SPEC CPU®

Размещение новостей компаний

Процесор AMD EPYC™ забезпечує високі показники продуктивності сервера HPE Gen10 згідно з тестами SPEC CPU®

Распечатать: Процесор AMD EPYC™ забезпечує високі показники продуктивності сервера HPE Gen10 згідно з тестами SPEC CPU® | Комментировать: Процесор AMD EPYC™ забезпечує високі показники продуктивності сервера HPE Gen10 згідно з тестами SPEC CPU®
─ Сервер HPE DL385 на базі процесора AMD EPYC дозволяє на 50% зменшити витрати на одну віртуальну машину ─

КИЇВ — 21 листопада 2017 р. — Компанія AMD (NASDAQ: AMD) оголосила про те, що новий сервер компанії Hewlett Packard Enterprise (HPE) (NYSE: HPE), HPE ProLiant DL385 Gen10 на базі процесора AMD EPYC™, встановлює світові рекорди згідно з рейтингами SPECrate®2017_fp_base і SPECfp®_rate2006. Як і HPE Cloudline CL3150, надійний і багатофункціональний 2P 2U HPE ProLiant DL385 Gen10 поповнив портфоліо серверів компанії, що оснащені процесорами AMD EPYC. Конструкція процесора AMD EPYC містить від 8 до 32 ядер, і забезпечує кращу в галузі пропускну здатність пам'яті в лінійці HPE з 8 каналами пам’яті і підтримкою інтегрованого і високошвидкісного обміну даними з 128 лініями типу PCIe® 3 на кожному процесорі EPYC.
«Сьогодні HPE об’єдналася з AMD, щоб розширити портфоліо серверів з підтримкою процесорів AMD EPYC. Ми пропонуємо користувачам нові можливості для оптимізації продуктивності і безпеки робочих навантажень,– сказав Джастін Хотард, віце-президент і генеральний директор підрозділу Volume Global Business Unit при HPE. – Сервер HPE ProLiant DL385 з процесором AMD EPYC –це результат застосування надійних технологій AMD і прагнення до безперервного вдосконалення».

Високі показники AMD EPYC щодо витрат на віртуальну машину
Продуктивність AMD EPYC забезпечує до 64 ядер у конфігурації сервера HPE DL385 2P і доступ до 4 терабайтів пам’яті, 128 лініям типу PCIe. Комбінація обчислювальних ядер і функцій забезпечує на 50 % менше витрат на віртуальну машину HPE у порівнянні зі звичайними серверними рішеннями.
Сервер HPE ProLiant DL385 Gen10 на базі AMD EPYC демонструє світовий рекорд з продуктивності операцій з рухомою комою
• Система HPE DL385 Gen10 на базі AMD EPYC 7601 набрала 257 очок у рейтингу SPECrate®2017_fp_base, що вище, ніж інші системи з двома сокетами відповідно до SPEC®.

• Система HPE DL385 Gen10 на базі AMD EPYC 7601 набрала 1980 очок у рейтингу SPECfp®_rate2006, що вище, ніж інші системи з двома сокетами відповідно до SPEC®.
«HPE DL385 з підтримкою AMD EPYC демонструє високі показники на ринку, де сервери з подвійними сокетами часто випускаються постачальниками послуг, великими підприємствами, малим і середнім бізнесом, – сказав Метт Іствуд, старший віце-президент підприємств, центрів обробки даних і хмарної інфраструктури при IDC. – Комбінація високопродуктивних ядер, пропускної здатності пам’яті, адаптера – це відмінний вибір для рішення широкого спектра бізнес-завдань і робочих навантажень».

Захищений процесор AMD
Кожний процесор EPYC підтримує апаратну безпеку. Сервер ProLiant DL385 забезпечує неперевершену безпеку завдяки технологіям HPE Silicon Root of Trust, що дозволяє запускати тільки оригінальну прошивку. HPE Silicon Root of Trust прив’язаний до захищеного процесора AMD у системі на кристалі AMD EPYC для перевірки прошивки перед завантаженням сервера.

Захищений процесор AMD і сервер HPE DL385 також забезпечують:
• Secure Encrypted Memory (Надійне шифрування пам’яті) – Вся пам’ять або частина пам’яті може бути зашифрованою для захисту даних від хакингу.

• Secure Encrypted Virtualization(Надійне шифрування віртуалізації) – Віртуальні машини мають окремі ключі шифрування, як і гіпервізори, ізолюючи віртуальні машини один від одної і від самих гіпервізорів.

«AMD пропонує HPE ідеальний баланс високоефективних обчислювальних ядер, пам’яті, обміну даними для оптимальної продуктивності завдяки AMD EPYC, – сказав Скотт Айлор, корпоративний віце-президент і генеральний директор бізнес-підрозділу Advanced Micro Devices. – HPE ProLiant DL385 Gen10 на базі AMD EPYC може підтримувати більше віртуальних машин на сервер, паралельно обробляти більше даних, має прямий доступ до локального сховища і надійно захищає дані у пам’яті».

Поява на ринку
Сервер HPE ProLiant DL385 Gen10 на базі AMD EPYC з’явиться на ринку в грудні 2017 року.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Процесор AMD EPYC™ забезпечує високі показники продуктивності сервера HPE Gen10 згідно з тестами SPEC CPU®
Увеличить: Процесор AMD EPYC™ забезпечує високі показники продуктивності сервера HPE Gen10 згідно з тестами SPEC CPU® Увеличить: Процесор AMD EPYC™ забезпечує високі показники продуктивності сервера HPE Gen10 згідно з тестами SPEC CPU®
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 195 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz