Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2018 » Ноябрь » 9 » Процесори AMD EPYC і Cray в новому поколінні суперкомп'ютерів

Размещение новостей компаний

Процесори AMD EPYC і Cray в новому поколінні суперкомп'ютерів

Распечатать: Процесори AMD EPYC і Cray в новому поколінні суперкомп | Комментировать: Процесори AMD EPYC і Cray в новому поколінні суперкомп
Міністерство енергетики США оголосило про постачання в Національний енергетичний науково-дослідний обчислювальний центр (NERSC) новітнього суперкомп'ютера на базі системи Shasta компанії Cray, оснащеного процесором AMD EPYC.

Суперкомп'ютер під назвою Perlmutter являє собою систему екзафлопсного класу, поставка якого запланована на 2020 рік. Система буде складатися з великої кількості вузлів, оснащених процесорами майбутнього покоління AMD EPYC. В цілому, обчислювальна потужність нового суперкомп'ютера в три рази вища, ніж в наявних на даний момент суперкомп'ютерах NERSC.

На суперкомп'ютерах Perlmutter будуть щорічно працювати більш ніж 7 000 вчених, задіяних у більш ніж 600 проектах. Це допоможе в наукових дослідженнях за такими напрямками, як розробка нових джерел енергії, підвищення енергоефективності, відкриття нових матеріалів і аналіз масивних обсягів даних в наукових експериментах.

Представлена ​​в рамках анонсу суперкомп'ютерна система нового покоління Shasta від компанії Cray, буде оснащена центральними процесорами AMD EPYC і графічними процесорами Radeon.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за посиланням тут, а нижче ми наводимо цитату Форреста Норрода, старшого віце-президента і генерального менеджера бізнес-групи в області рішень для ЦОДів та інтегрованих рішень, щодо суперкомп'ютера Perlmutter.

«Ми пишаємося тим, що AMD EPYC стане складовою суперкомп'ютера Perlmutter. Це важлива віха як для компанії AMD, так і для всієї галузі, оскільки ми працюємо разом, щоб розширювати межі продуктивності і можливості апаратного та програмного забезпечення нового покоління в інтересах досліджень. Я дякую компанії Cray за своєчасне підключення компанії AMD до процесу переговорів, а NERSC за зроблений на користь AMD EPYC вибір ».
_________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 76 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz