Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Август » 6 » Процесори AMD Ryzen Embedded V1000 трансформують індустрії ігор і конструювання

Размещение новостей компаний

Процесори AMD Ryzen Embedded V1000 трансформують індустрії ігор і конструювання

Распечатать: Процесори AMD Ryzen Embedded V1000 трансформують індустрії ігор і конструювання | Комментировать: Процесори AMD Ryzen Embedded V1000 трансформують індустрії ігор і конструювання
Сімейство процесорів AMD Ryzen Embedded V1000 завоювало визнання замовників з самих різних галузей за рахунок своєї здатності забезпечувати приріст продуктивності до двох разів одночасно зі зменшенням розміру кристала і зниженням тепловиділення для підвищення ефективності. Він також демонструє збільшення продуктивності GPU до трьох разів у порівнянні з конкурентними рішеннями. За рахунок об'єднання високопродуктивних CPU і GPU на одному кристалі цей чіп відкриває нову еру в області вбудованих процесорів, забезпечуючи широкі обчислювальні і графічні можливості.

UDOO і SMACH - це два замовники, які отримують весь спектр переваг від AMD Ryzen Embedded V1000, створюючи дійсно унікальний досвід в ігровій та конструкторській галузях.

• UDOO BOLT - плата для конструювання, що відкриває користувачам широкі можливості для творчості. Мауріціо Капоралі, менеджер продукту в UDOO, поділився своїм захопленням BOLT: "Система пропонує найвищий рівень графіки та обчислювальної продуктивності, забезпечуючи максимальну гнучкість. Використовуючи конструктор, можна грати в ігри класу AAA або проводити 3D-рендеринг на стороні клієнта, створюючи віртуальну або доповнену реальність".

• SMACH Z - портативна консоль, що дозволяє грати в комп'ютерні ігри на ходу. Вона допомагає гравцям зануритися в мобільний світ HD-ігор за рахунок процесора AMD Ryzen Embedded v1000 і графіки AMD Radeon Vega 8. Надолонна консоль створює нові можливості для мобільних ігор, так як вона володіє графікою і продуктивністю на рівні настільного ПК.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 56 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz