Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Ноябрь » 4 » Процесори другого покоління AMD Ryzen Threadripper 2970WX і 2920X стали доступні у всіх глобальних рітейлерів

Размещение новостей компаний

Процесори другого покоління AMD Ryzen Threadripper 2970WX і 2920X стали доступні у всіх глобальних рітейлерів

Распечатать: Процесори другого покоління AMD Ryzen Threadripper 2970WX і 2920X стали доступні у всіх глобальних рітейлерів | Комментировать: Процесори другого покоління AMD Ryzen Threadripper 2970WX і 2920X стали доступні у всіх глобальних рітейлерів
Компанія AMD оголосила про старт продажів двох додаткових моделей процесорів другого покоління AMD Ryzen Threadripper: 2970WX з 24 ядрами і 48 потоками і Ryzen Threadripper 2920X з 12 ядрами і 24 потоками.

Процесори серії Ryzen Threadripper WX володіють лідируючою в своєму класі кількістю обчислювальних ядер, їх потужність призначена для професіоналів, яким необхідна найвища обчислювальна продуктивність для великих навантажень.

Процесори серії Ryzen Threadripper X задовольняють потреби ентузіастів, геймерів і стримерів, забезпечуючи плавний ігровий процес, за рахунок більш високих характеристик базової і максимальній частоті, ніж у попереднього покоління процесорів.

Спеціально для процесорів Ryzen Threadripper WX були розроблені нові рішення, одним з яких є Dynamic Local Mode (DLM).

Це програмне рішення дозволить домогтися більш високого рівня продуктивності, автоматично навантажуючи в необхідних додатках ядра, підключення до локальної пам'яті.


Крім того, компанія Alienware оновила свої настільні ПК Alienware Area-51 Threadripper Edition, запровадивши процесори другого покоління Ryzen Threadripper, що є підтвердженням їх чудової потужності та продуктивності.

________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 71 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz